2020-09-25

#Gliniarze500: Świętuj jubileusz razem z nami!

Jak zmienił się serial o najpopularniejszych „Gliniarzach” przez 500 odcinków? Produkcja od kilku lat gwarantuje widzom potężną dawkę emocji w postaci intrygujących śledztw, strzelanin czy pościgów za groźnymi przestępcami, których tropią sławni policjanci z Wydziału Kryminalnego. Zapraszamy na wyjątkowy jubileusz! #Gliniarze500.

Oglądaj Gliniarze online na IPLA.TV.

Pięćset odcinków! W tym czasie zdążyło się zmienić naprawdę dużo. I nie chodzi tylko o rotacje partnerów w śledczych duetach, przemeblowania na komendzie czy nowe związki. Transformację zaliczyli także sami bohaterowie serialu. Polska zachwyciła się i zakochała w losach Natalii Nowak, Olgierda Mazura, Krystiana Górskiego, Kuby Roguza, Adama Bogusza czy Michała Rafalskiego.

Wokół produkcji i postaci z „Gliniarzy” przez lata zebrała się potężna rzesza fanów, a grupy tematyczne w mediach społecznościowych biją rekordy popularności. Sieć zalała się także wyjątkowymi składankami i przeróbkami odcinków, w których widzowie często wspominają wyjątkowe wydarzenia z serialu. Stało się tak w przypadku historii miłości Kuby i Natalii, wokół której powstało kilkanaście materiałów w internecie. Wyświetlono je ponad dwieście tysięcy razy.

W ramach akcji #Gliniarze500 chcemy podsumować ten czas. Zapytamy aktorów, jak wspominają pięćset odcinków, z czego się cieszą najbardziej, co pamiętają najlepiej i przede wszystkim jaką zmianę widzą w sobie. Przyjrzymy się także społeczności, która powstała wokół serialu i razem będziemy świętować ten wspaniały jubileusz.

Drodzy widzowie, a jakie wy macie wspomnienia związane z najpopularniejszymi „Gliniarzami” w Polsce? Od kiedy zaczęliście śledzić ich przygody? Które sceny pamiętajcie najlepiej?

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Monika Miller w Studio IPLA: Moja postać jest... tajemnicza
Piotr Mróz w Studio IPLA: Mogłem tego nie przeżyć...
Nowe gwiazdy w dziewiątym sezonie serialu „Gliniarze”