2020-09-16

„Gliniarze” - odcinek 475: Roguz wraca do pracy

0

Po pchnięciu nożem przez byłą narzeczoną oraz pobycie na zwolnieniu chorobowym Kuba pojawia się na komendzie. Roguz jest bardzo zadowolony, bo nie mógł się doczekać powrotu do pracy. Zostaje przydzielony do śledztwa, które prowadzi razem z Natalią. Dotyczy ono zdarzenia, jakie miało miejsce na jego osiedlu. Jeden ze świadków w sprawie rozpoznaje nawet detektywa.

Oglądaj Gliniarze online na IPLA.TV.

Dochodzi do napaści i gwałtu na 26-letniej Ewie, która pracuje jako niania. Wśród podejrzanych jest były chłopak kobiety oraz nastoletni brat jej pracodawczyni. W trakcie śledztwa detektywi odkrywają szokujące informacje na temat Ewy oraz tajemnice rodziny, u której pracuje kobieta.

Zarębski pyta Kubę, jak się czuje po powrocie. Policjant cieszy się, że wrócił zdrowy do pracy i przyznaje, że nie mógł już wytrzymać w domu. Magda, pomimo zaburzeń psychicznych trafia do więzienia, ponieważ w chwili popełnienia przestępstwa była poczytalna i wiedziała, co robi. Roguz nie chce nawet o tym myśleć i stara się, jak najszybciej zapomnieć o byłej. Tymczasem w trakcie sprawy, którą rozwiązuje z Natalią dochodzi do postrzału jednego z przestępców. Odpowiedzialna za to Nowak zostaje groźnie poinstruowana przez Szwarca, któremu nie podobają się takie rozwiązania...

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Monika Miller w Studio IPLA: Moja postać jest... tajemnicza
Piotr Mróz w Studio IPLA: Mogłem tego nie przeżyć...
Nowe gwiazdy w dziewiątym sezonie serialu „Gliniarze”

Komentarze
© Polsat 2020