2020-09-15

„Gliniarze” - odcinek 474: Narkotykowe problemy

0

Siostrzeniec Olgierda kolejny raz sprawia problemy. Tym razem matka znajduje w jego pokoju dopalacze. Gdy kazania Mazura nie przynoszą oczekiwanych rezultatów, Krystian doradza mu... terapię szokową. Czy zaczerpnięte z pracy mocne metody pomogą, aby przemówić chłopakowi do rozsądku, czy może jedynie pogorszą sytuację?

Oglądaj Gliniarze online na IPLA.TV.

Detektywi zostają wezwani do kradzieży samochodu dostawczego, w której rzekomo brali udział... policjanci. Wkrótce dochodzi do ustawki kiboli, w której ranna zostaje mała dziewczynka. Co łączy te zdarzenia? Kim są wspomniani policjanci? Dlaczego auto jest tak cenne? Aby rozwiązać tę sprawę, będą musieli odpowiedzieć na wszystkie te pytania. Czas nagli, a „góra” domaga się szybkich efektów.

Mazur i Górski nie mają powodów do zadowolenia. Prowadzą delikatną sprawą pseudo-funkcjonariuszy, w której Robert Szwarc patrzy na ich każdy ruch. Główny szef postanawia w pewnym momencie o tym, aby postępy w śledztwie raportować bezpośrednio do niego, a nie do Zarębskiego. Wywołuje to napięcia na komendzie, a sama sprawa staje się bardzo skomplikowana. W tym samym czasie Olgierd ma problemy z siostrzeńcem, który najprawdopodobniej zażywa nielegalne substancje. Górski podpowiada partnerowi ciekawy sposób rozwiązania tej sytuacji.

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Monika Miller w Studio IPLA: Moja postać jest... tajemnicza
Piotr Mróz w Studio IPLA: Mogłem tego nie przeżyć...
Nowe gwiazdy w dziewiątym sezonie serialu „Gliniarze”

Komentarze
© Polsat 2021