2020-09-14

„Gliniarze” - odcinek 473: Test wytrzymałości Bogusza

0

Pomiędzy Adamem i Szwarcem dochodzi do tarć. Komendant próbuje złamać policjanta i całkowicie go sobie podporządkować. Używa do tego nieczystych zagrywek. Dodatkowo bada jego przeszłość. Pomiędzy śledczymi pojawia się nieufność i oskarżenia. Czy Bogusz to wytrzyma i dalej będzie detektywem CBP?

Oglądaj Gliniarze online na IPLA.TV.

Na jednym z warszawskich osiedli dochodzi do brutalnego morderstwa. W biały dzień zostaje zastrzelona kobieta na klatce schodowej bloku, w którym mieszkała. Idąc tropem ofiary, detektywi przenoszą śledztwo do podwarszawskiego miasteczka, gdzie dochodzi do kolejnego zabójstwa. Tam uświadamiają sobie, że mają do czynienia z nieobliczanym psychopatą. Mężczyzna rozpoczął krwawą wendettę.

Weronika i Adam osobno przyjeżdżają na komisariat, co bardzo niepokoi Zarębskiego. Myśli, że funkcjonariusze nie do końca potrafią się ze sobą dogadać. Nie jest to jednak prawdą. Tymczasem Szwarc coraz częściej dopytuje o Bogusza i nazywa go „kontrowersyjnym gliną”. Śledczy myśli, że maczała w tym palce jego partnerka...

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Monika Miller w Studio IPLA: Moja postać jest... tajemnicza
Piotr Mróz w Studio IPLA: Mogłem tego nie przeżyć...
Nowe gwiazdy w dziewiątym sezonie serialu „Gliniarze”

Komentarze
© Polsat 2020