2020-09-11

„Gliniarze” - odcinek 472: Nowak i Rafalski razem?

0

Na czas rekonwalescencji detektywa Roguza, Natalii został tymczasowo przydzielony młodszy aspirant Rafalski. Niespodziewanie z samego rana na komendzie zjawia się zraniony nożem policjant. Tryska humorem i mówi Zarębskiemu, że chce wrócić do pracy, jednak ten każe mu odpoczywać.

Oglądaj Gliniarze online na IPLA.TV.

Rafalski i Nowak zajmują się kolejnym przestępstwem. Nieznani sprawcy kradną broń ze strzelnicy sportowej. Detektywi ustalają, że właściciel strzelnicy nie przestrzegał wymaganych środków bezpieczeństwa, ale okazuje się, że to nie wszystko... Wpadają bowiem na trop młodych mężczyzn, którzy prawdopodobnie działają w nowej, warszawskiej szajce. Czy to oni są winni kradzieży? Detektywi muszą odnaleźć skradzioną broń, zanim dojdzie do tragedii.

Kuba wychodzi wcześniej ze szpitala, pojawia się w pracy i oznajmia, że wraca na służbę. Na to nie może zgodzić się jego szef i dziewczyna. W końcu Natalia proponuje, żeby Roguz na czas rekonwalescencji wprowadził się do jej mieszkania. Ten przystaje na tę propozycję. Mężczyzna robi wszystko, żeby jak najszybciej wrócić do działania. Kiedy mu się to uda? I jak potoczy się współpraca Natalii oraz Michała? Czy policjantka znajdzie z nim wspólny język?

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Monika Miller w Studio IPLA: Moja postać jest... tajemnicza
Piotr Mróz w Studio IPLA: Mogłem tego nie przeżyć...
Nowe gwiazdy w dziewiątym sezonie serialu „Gliniarze”

Komentarze
© Polsat 2020