2020-09-04

Leszek Miller: Oglądam serial „Gliniarze” dla mojej wnuczki

Kiedyś kibicował jej w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, a teraz... nie zamierza odpuścić żadnego odcinka kultowej produkcji, w której od jesieni pojawiła się Monika Miller. - Występuje tam tajemnicza hakerka Żaneta i ta rola mnie szczególnie interesuje - powiedział polityk w programie „Gość Wydarzeń”. Czy rozmawiają ze sobą na temat tej roli?

Oglądaj Gliniarze online na IPLA.TV.

Do obsady dziewiątego sezonu serialu „Gliniarze” dołączyła m.in. Monika Miller. Wciela się w rolę specjalistki z zakresu informatyki i cyberprzestępczości, która pomaga śledczym łapać groźnych przestępców. Czy wnuczka znanego polityka pobierała od niego lekcje, jak zachowywać się przed kamerami? - Byłaby oburzona, gdybym cokolwiek jej radził - odparł były premier.

Monika Miller w rozmowie z Krzysztofem Machajskim w programie „Studio IPLA” przyznała, że nie lubi być publicznie kojarzona tylko przez pryzmat tego, kto jest jej rodziną. - To jest już nudne. Odbieram to jako coś kąśliwego. Tak, jakby ktoś chciał mi powiedzieć, że jestem tylko wnuczką mojego dziadka - wyjaśniła.

Piotr Witwicki w programie „Gość Wydarzeń” zapytał także polityka, czy zna fabułę kolejnych odcinków. - Powiedziała, że na wszystko przyjdzie czas. Serial oczywiście polecam telewidzom - podsumował Leszek Miller.

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Monika Miller w Studio IPLA: Moja postać jest... tajemnicza
Piotr Mróz w Studio IPLA: Mogłem tego nie przeżyć...
Nowe gwiazdy w dziewiątym sezonie serialu „Gliniarze”