2019-10-22

Tak Leszek Miller tańczy w „Tańcu z Gwiazdami”. Oglądaj!

0

Były premier Polski na parkiecie razem z wnuczką. Tego jeszcze nie było! W siódmym odcinku jubileuszowej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” swoje umiejętności zaprezentowali bliscy uczestników. Niektórzy wybrali przyjaciół, inni matki, a Monika Miller postawiła na swojego słynnego dziadka! W jakim tańcu wystąpili i jak zostali ocenieni przez jury?

To wyzwanie dla każdego z nich. Dotychczas jedynie trzymali kciuki i podziwiali swoich bliskich z widowni. Tym razem sami stali się na chwilę gwiazdami programu. I tak Magdę Beredę zobaczyliśmy u boku jej mamy w gorącej sambie, Barbarę Kurdej-Szatan wraz z tatą w eterycznej rumbie, a Monikę Miller i jej dziadka w romantycznym walcu do jednego z najsłynniejszych utworów na świecie „Yesterday” grupy The Beatles. Nie jest tajemnicą, że Leszek Miller jest dla młodej celebrytki wielkim wsparciem. - Dziadkowie to moja najbliższa rodzina. Bardzo dużo się od nich nauczyłam. Nie wyobrażam sobie, jakby to było bez nich - powiedziała w jednym z wywiadów. Oto ich występ:

Ola Kot i Sandra Kubicka postawiły z kolei na sprawdzonych kumpli. Dziewczyny zaprezentowały się wraz z nimi w swingu i tangu. Nie oznacza to jednak, że nasi tancerze mieli wolne. W siódmym odcinku każda z gwiazd wystąpiła dwukrotnie. Raz ze swoim stałym partnerem, a raz z ukochaną osobą. Czy któraś z nich odkryła przed publicznością skrywany dotąd taneczny talent?

„Kulisy Tańca z Gwiazdami” teraz tylko w IPLA.TV. Oglądaj!

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Oto wszystkie pary 10. edycji „Tańca z Gwiazdami”
Tomasz Szymuś o muzyce w show „Taniec z Gwiazdami”

Komentarze
© Polsat 2020