2019-08-16

Oto wszystkie pary 10. edycji „Tańca z Gwiazdami”

0

To do nich należy jesień 2019 na parkiecie show Telewizji POLSAT. Tańczą: Ola Kot i Tomasz Barański, Magda Bereda i Kamil Kuroczko, Damian Kordas i Janja Lesar, Sandra Kubicka i Adam Adamonis, Joanna „Ruda” Lazer i Rafał Maserak, Rafał Szatan i Lenka Klimentova, Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke, Monika Miller i Jan Kliment, Akop Szostak i Sara Janicka, Adam Małczyk i Hanna Żudziewicz oraz Reni Jusis i Misza Steciuk. Kto zdobędzie Kryształową Kulę?

Jedenaście par i jeden cel - nagroda główna w jubileuszowej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

Damian Kordas i Janja Lesar
Ma mistrzowski smak, wspaniały nos do typowania tajnych agentów, kocha podróże i chce leczyć zwierzęta. Damian Kordas to człowiek-orkiestra, który tym razem tańczy do muzyki granej przez orkiestrę Tomka Szymusia w „Dancing with the Stars”. Towarzyszy mu poskramiaczka tych, których podobno nie da się poskromić. Zmysłowa i ponętna Janja Lesar.

Monika Miller i Jan Kliment
Nietuzinkowa i jedyna w swoim rodzaju fotomodelka alternatywna. Monika Miller przyciąga wzrok, co zamierza przekuć w największy atut. Pod okiem mistrza trzech ostatnich edycji - Jana Klimenta, z pewnością wiele zyska i może namieszać w stawce. Oboje nigdy nie odpuszczają i są nastawieni na sukces, bo wiedzą, że niemożliwe nie istnieje.

Rafał Szatan i Lenka Klimentova
Artysta pełną gębą, choć w jego przypadku słowo „twarz” pasuje dużo lepiej. Pokazał swoje genialne zdolności aktorsko-wokalne w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, a teraz zaprezentuje się w zupełnie nowym wcieleniu. Rafałowi Szatanowi pomaga najbardziej urocza Czeszka - Lenka Klimentova, która swoją delikatnością, szczerym uśmiechem i tanecznym talentem skradła serca Polaków.

Magda Bereda i Kamil Kuroczko
Niesłychanie zdolna muzycznie i zrzeszająca dużą grupę fanów influencerka znalazła się pod skrzydłami przystojnego i równie utalentowanego tancerza Kamila Kuroczko, który zrobi wszystko, aby Magda Bereda wypadła w „Tańcu z Gwiazdami” śpiewająco!

Joanna „Ruda” Lazer i Rafał Maserak
Czerwień jej włosów idealnie odzwierciedla jej temperament. Zadziorna, pełna energii, a do tego piekielnie uzdolniona wokalnie. „Ruda” zatańczy z równie profesjonalnym oraz zdeterminowanym Rafałem Maserakiem, który doskonale przygotowuje gwiazdy do swojego tanecznego zadania, a jednocześnie jest wulkanem emocji. Parkiet będzie płonął!

Ola Kot i Tomasz Barański
Przepiękna prezenterka połączyła siły z wymagającym i profesjonalnym trenerem - Tomaszem Barańskim. Znany z wyczerpujących treningów, ale i bardzo dobrej motywacji tancerz będzie pomagał Oli Kot, aby jak najlepiej zaprezentowała się w programie.

Adam Małczyk i Hanna Żudziewicz
Zawodowo rozśmiesza od ponad dwudziestu lat polską widownię wraz z kolegami z Formacji Chatelet. Teraz Adam Małczyk ma zaledwie kilka tygodni, aby udowodnić, że jest równie świetnym tancerzem, co komikiem. W tym wyzwaniu wspierać go będzie niezawodna profesjonalistka - Hanna Żudziewicz, która nie zapomniała, jak się wygrywa Kryształową Kulę.

Sandra Kubicka i Adam Adamonis
Robi oszałamiającą karierę w USA, bo od najmłodszych lat wie, czego chce i zawsze osiągała wymarzony sukces. Dzisiaj Sandra Kubicka ma już plan, jak zdobyć Kryształową Kulę. Musi ciężko trenować, a pomoże jej w tym Adam Adamonis, który widzom Polsatu dotychczas znany był przede wszystkim z serialu „Przyjaciółki”. W show zobaczymy go w roli tancerza.

Reni Jusis i Misza Steciuk
Najpierw była „Zakręcona”, niedawno jak „Ćma”, a teraz podczas treningów z Miszą Steciukiem robi wszystko, aby błyszczeć na parkiecie jak prawdziwa gwiazda. Utalentowany i uśmiechnięty tancerz z Rosji ma podwójne zadanie: wspierać Reni Jusis i sam jako debiutant w „Tańcu z Gwiazdami” zmierzyć się z prawdziwymi weteranami programu.

Akop Szostak i Sara Janicka
Siła mięśni w połączeniu z prawdziwą delikatnością to doskonały przepis na idealnie dobraną parę. Akop Szostak stanął do rywalizacji, nie w klatce MMA, a na parkiecie „Dancing with the Stars”. Jego nauczycielką jest wymagająca i piękna tancerka Sara Janicka, która wyciśnie siódme poty ze sportowca.

Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke
Odnajdzie się w każdej roli, bo każdą gra „W rytmie serca”, a to sprawia, że widzowie ją szczerze kochają. Barbara Kurdej-Szatan ostro ćwiczy i wkłada w treningi taneczne całe swoje serce, bo uwielbia w życiu nowe wyzwania. Pomaga jej w tym doskonały tancerz i trener Jacek Jeschke, który poznał już smak zwycięstwa w „Tańcu z Gwiazdami” i chciałby poczuć go jeszcze raz.

  

Kto najszybciej odpadnie, a kto stanie się ulubieńcem widzów? Kto będzie miał najmniej szczęścia, a kto zostanie największą sensacją? Masz już faworytów? Zapraszamy!

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 13 września w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Najbardziej urzekające tańce 9. edycji „Dancing with the Stars”
Najlepsze kreacje modowe w 9. sezonie „Tańca z Gwiazdami”
„Taniec z Gwiazdami”: Jak powstała muzyka do programu?
„Taniec z Gwiazdami”: Oto zwycięzcy dziewiątej edycji!

Komentarze