2020-07-31

Tak spędzają urlop bohaterowie serialu „Pierwsza miłość”

0

Aktorzy wypoczywają w przerwach pomiędzy kolejnymi planami zdjęciowymi. Ekipa serialu „Pierwsza miłość” pracuje na pełnych obrotach przed powrotem na antenę Polsatu. Gwiazdy produkcji wolne chwile przeznaczają na krótkie wyjazdy. Gdzie odpoczywali Aneta Zając, Łukasz Płoszajski, Wojciech Błach, Aleksandra Zienkiewicz, Urszula Dębska, Ela Romanowska, Wiktoria Gąsiewska i Ewa Gawryluk?

Nad polskie morze wybrał się Wojciech Błach. - Pan Wojtek z przyczepą w drodze na „wakacje”! Dwa dni w Dębkach i... powrót do pracy... - napisał na początku lipca serialowy Michał Domański.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 𝖶𝗈𝗃𝖼𝗂𝖾𝖼𝗁 𝖡ł𝖺𝖼𝗁 (@wojciech.blach)

Także w tym okresie Wiktoria Gąsiewska wykorzystała jeden ze swoich wolnych dni. Aktorka w te wakacje nie ma dużo wolnego, ponieważ pracuje także na planie nowego serialu „Kowalscy kontra Kowalscy”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 🌸Wiktoria Gąsiewska🌸 (@wiktoria_gasiewska)

Nad wodą relaksowała się także Urszula Dębska, a sądząc po hasztagach #chillzone #happy #myplace w opisie zdjęcia, wyjazd się udał.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Urszula Dębska (@urszula_debska)

To nie był jej jedyny wakacyjny wyjazd, bo w przerwie między zdjęciami zdecydowała się na „serialowy” wypad. Uczestniczyły w nim Aneta Zając i Alżbeta Lenska.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Aneta Zajac (@aneta_zajac_official)

Nad Bałtykiem odpoczywała także Ewa Gawryluk. - Gofr nad morzem zaliczony. Można wracać - podpisała jedno ze zdjęć z sopockiego molo.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ewa Gawryluk (@ewa_gawryluk)

Podczas jej wyjazdu pogoda nie dopisała, więc aktorka wcielająca się w rolę Ewy Nowak, partnerki Karola Wekslera, relaksowała się nie na plaży, ale na basenie solankowym.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ewa Gawryluk (@ewa_gawryluk)

Aura nie sprzyjała także kiedy Ela Romanowska udała się na weekendowy wyjazd nad morze. Wiecznie uśmiechniętej aktorce nie zepsuło to jednak humoru. - Czasem słońce, czasem deszcz, ale i tak fajnie jest! Jest bosko. Buziaki z Międzyzdrojów i Wolina - pozdrawiała swoich fanów.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ela Romanowska (@elaromanowska)

Z kolei dwójka aktorów mieszkająca we Wrocławiu zdecydowała się na odpoczynek w lokalnych stronach. Łukasz Płoszajski odwiedził między innymi tajemniczą budowlę zwaną Muchołapką w Ludwikowicach Kłodzkich. - Czy kiedyś poznamy prawdę o tym miejscu? - zastanawiał się serialowy Artur Kulczycki.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Łukasz Płoszajski (@lukaszploszajski)

Natomiast Aleksandra Zienkiewicz, która wciela się w jego żonę Kingę, znalazła wytchnienie nad Jeziorem Bystrzyckim. - Dobrze jest czasem zmienić otoczenie i przewietrzyć głowę. Choćby na chwilę. Po tym weekendzie mam nareszcie taki przeciąg (nie tylko we włosach), że nawet nie wiem co wam napisać - przyznała.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Aleksandra Zienkiewicz (@aleksandra_zienkiewicz)

Kolejne odcinki serialu Pierwsza miłość wkrótce w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Pierwsza miłość”: Najbardziej kontrowersyjne wątki - część 1
„Pierwsza miłość”: Najbardziej kontrowersyjne wątki - część 2

Komentarze