2020-07-26

Najlepsze wakacje gwiazd? Oczywiście w... ogrodzie!

0

Jak widać, każde miejsce jest dobre, żeby chwytać promienie letniego słońca. Doskonale znani widzom Polsatu bohaterowie seriali i programów chętnie publikują wakacyjne zdjęcia. Jedni zdecydowali się na dalsze podróże i zamieszczają fotki z różnych części świata, a inni cieszą się urlopem w Polsce. Zobacz, jak gwiazdy spędzają czas blisko domu.

„Relaksik o zachodzie słońca. W Polsce. W ogródku. Można? Można! Nieeeee, wcale nie zazdroszczę wszystkim wakacji za granicą...” - napisała Barbara Kurdej-Szatan. Aktorka znana m.in. z serialu „W rytmie serca” doskonale czuje się u siebie. Świadczą o tym także wymowne hasztagi: #icedcoffee #mężuśzrobił #garden #gardenparty #home #powercouple. „Nie ma co, zaraz odpalamy saunienkę i jacuzzi” - odpisał w komentarzu... Rafał Szatan. Artystyczne małżeństwo nie tylko tworzy wspaniałą parę, ale także cudownie czuje się we własnym towarzystwie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Swoje ukochane miejsce do relaksu ma także Katarzyna Zielińska, gwiazda serialu „Zawsze warto”. „Moje lato w mieście. Basen i meduza” - podpisała fotkę z pełnego słońca ogrodu. „Moje Miami” - dodała pod jednym z komentarzy, chętnie korespondując z fanami, którym szczególnie spodobała się... okazała palma.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska)

„Zielono mi” - tak zatytułowała zdjęcie z ogródka Agnieszka Sienkiewicz, aktorka serialu „Przyjaciółki”. „Opowiadać mi proszę, kto w górach, kto nad morzem, a kto na moich ukochanych Mazurach? Ja w ogrodzie! Zbieram plony. Kwiaty kwitną, pomidory czerwienią... Lato w pełni!!!” - napisała pod wiadomością na Instagramie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Sienkiewicz-Gauer (@agnieszka_sienkiewicz_official)

Ogrodowe pozdrowienia przesyła także Milena Rostkowska-Galant, dziennikarka i prezenterka Polsatu oraz Polsat News, uczestniczka 11. edycji „Tańca z Gwiazdami”, którą w parze z Jackiem Jeschke oglądać będziemy od 4 września w piątkowe wieczory.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Milena Rostkowska-Galant (@milena_rostkowska_galant)

Kto z Was spędza wakacje w swoim ogródku lub ogrodzie?

Komentarze
© Polsat 2020