2020-07-24

Julia Wieniawa relaksuje się na słonecznej włoskiej wyspie

Gdzie wypoczywa gwiazda 11. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”? Show Polsatu wróci na antenę jesienią, niektórzy uczestnicy już zaczęli treningi, a Julia Wieniawa dała sobie jeszcze chwilę wytchnienia, zanim znów stanie do emocjonującej rywalizacji o Kryształową Kulę. W jaki sposób aktorka spędza wakacje? Dokąd się wybrała?

Jedenasta edycja „Tańca z Gwiazdami” została zawieszona i przeniesiona na jesień w związku z wybuchem pandemii koronawirusa na świecie. To był wielki cios i zaskoczenie dla gwiazd, tancerzy oraz fanów programu. Gdy prowadzący ogłaszali tę informację, uczestnicy nie kryli wzruszenia i łez. Julia Wieniawa zdradziła w „Kulisach Tańca z Gwiazdami”, że nie wie, jak poradzi sobie bez treningów, tanecznego partnera i emocji na żywo.

Na szczęście czas izolacji szybko minął, a wyjątkowe show oficjalnie wraca na antenę! Mimo że widzowie zdążyli zobaczyć jedynie dwa odcinki, szybko przekonali się, że taneczny poziom uczestników jest wyrównany i bardzo wysoki. Niektóre gwiazdy rozpoczęły już intensywne treningi, aby powrót na parkiet był naprawdę spektakularny. Julia Wieniawa, która już w drugim odcinku zdobyła wymarzone trzy „10”, wie, jak ciężka praca czeka ją w drodze po zwycięstwo, dlatego wykorzystuje każdą chwilę przed powrotem na salę treningową.

Aktorka wybrała się na południe Włoch, czyli w rodzinne strony swojego tanecznego partnera, Stefano Terrazzino. - Chciałbym, żeby Julia odwiedziła mnie na Sycylii. Zaprosiłem ją już z jej znajomymi, bo ja tam na pewno będę! - zapowiadał tancerz. Teraz gwiazda łapie promienie słoneczne, zbiera siły i energię, aby znów błyszczeć na parkiecie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Pod postem napisała: „Sicilia, Amore mio <3”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz 🐍 (@juliawieniawa)

Fani są zachwyceni figurą aktorki i życzą jej udanego wypoczynku: „Bosko zachwycająco”, „Jaka syrenka”, „Miłego wypadu. Sycylia jest piękna!”. Na kolejnej fotce zamieszczonej w mediach społecznościowych pozuje w basenie. Z książką. „Ubrana w litery” - podpisała zdjęcie. „Atrakcyjna lektura” - natychmiast pojawiły się komentarze.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz 🐍 (@juliawieniawa)

To nie koniec wrażeń. Ale nic dziwnego, gdy wokół takie widoki oraz przyjaciele. Trzeba wykorzystać czas jak najlepiej i wtedy można śmiało stwierdzić: „la vacanza più bella!” - zatytułowała kolejną fotkę Julia Wieniawa. Nikt nie ma wątpliwości, że takie wakacje są najpiękniejsze.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz 🐍 (@juliawieniawa)

W 2019 roku, przed startem 11. edycji „Tańca z Gwiazdami”, uczestniczka show także była na słonecznej wyspie i wzięła udział w sesji zdjęciowej. Jak widać, ten urokliwy zakątek świata ma dla niej szczególne znaczenie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz 🐍 (@juliawieniawa)

My również życzymy dużo słońca i spektakularnego powrotu na parkiet. Nie możemy się doczekać!

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 4 września w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Poznaj style taneczne w „Tańcu z Gwiazdami”. Zobacz wideo!
Malwina Wędzikowska: Stroje są dumą „Tańca z Gwiazdami”