2020-07-22

„Taniec z Gwiazdami”: Wielki powrót 11. edycji show Polsatu

0

Tak bardzo brakowało im tańca, że nie mogą się doczekać, aby pokazać, na co ich naprawdę stać! Przed nami 11. edycja „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Wyjątkowe show, które rozpala od emocji i wrażeń, gdzie rywalizacja miesza się ze wzruszeniem i łzami szczęścia. Kto tym razem wytańczy zwycięstwo i zdobędzie Kryształową Kulę?

To było ogromne zaskoczenie dla wszystkich - w związku z wybuchem epidemii COVID-19 emisja show „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” została przerwana i przeniesiona na jesień. Widzowie zdążyli zobaczyć jedynie dwa odcinki programu. Mimo tego mieli okazję przekonać się, że taneczny poziom uczestników 11. edycji jest wyrównany i bardzo wysoki. Każda z gwiazd ma szansę na zdobycie głównej nagrody - Kryształowej Kuli. A jak przyznaje sam gwiazdorski skład, cieszą się na powrót do tańca i wymagających treningów. Jak widać, spodobała im się taneczna adrenalina! Wyciskające siódme poty zajęcia rozpoczną w połowie sierpnia, aby już 4 września ponownie stanąć do rywalizacji.

Na najbardziej roztańczonym parkiecie pojawi się 10 par. Będą to: najpopularniejsza celebrytka młodego pokolenia Julia Wieniawa oraz Stefano Terrazzino; Nicole Bogdanowicz, czyli serialowa Julka z „Przyjaciółek”, i Kamil Kuroczko; piosenkarka Ania Karwan i trzykrotny zwycięzca tanecznego show Polsatu, Janek Kliment; modelka Edyta Zając w towarzystwie debiutującego w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” Michała Bartkiewicza; gwiazda internetu, piosenkarka i youtuberka Sylwia Lipka i prawdziwy weteran show Polsatu, Rafał Maserak; pogodynka Polsatu i Polsat News Milena Rostkowska-Galant i zwycięzca piatej edycji show, Jacek Jeschke; aktor i trener Tomasz Oświeciński oraz zwyciężczyni jubileuszowej edycji, Janja Lesar; aktor, twórca kabaretowy i rockman w jednym - Bogdan Kalus oraz Lenka Klimentova; uczestnik „Ninja Warrior Polska” Sylwester Wilk i Hania Żudziewicz, laureatka szóstej edycji tanecznego show; zwycięzca „Love Island. Wyspa miłości”, trener tenisa Mikołaj Jędruszczak i jego życiowa partnerka Sylwia Madeńska.

W jury niezmiennie zasiądą: Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski i Michał Malitowski. Program poprowadzi niezawodny duet Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz.

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 4 września w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Poznaj style taneczne w „Tańcu z Gwiazdami”. Zobacz wideo!
Malwina Wędzikowska: Stroje są dumą „Tańca z Gwiazdami”

Komentarze
© Polsat 2020