2020-07-23

Anita Sokołowska na wakacjach. Zobacz fotki!

0

W jaki sposób gwiazda serialu „Przyjaciółki” wykorzystuje wolny czas na urlopie? Anita Sokołowska lubi podróżować w najpiękniejsze zakątki Polski, a czytanie książek czy pływanie to tylko część jej ulubionych, wakacyjnych zajęć. Jedno jest pewne. Aktorka nie lubi nudy i nawet podczas odpoczynku stawia przede wszystkim na aktywność!

Anita Sokołowska nie lubi stać w miejscu. Uwielbia aktywnie spędzać czas i chłonąć każdy promień słońca. W wolnych chwilach artystka korzysta z pięknej pogody i pływa w jednym ze stawów w Badowie Górnym. „No, cóż ... chyba nie najgorzej radzę sobie w tym gorącym dniu” - chwali się pod swoim zdjęciem na Instagramie. Fani obserwujący jej profil nie mogę wyjść z podziwu, widząc jej piękną sylwetkę. „Ma Pani wspaniałą figurę”, „Jak nimfa”, „Pani Anito piękna figura”, „Jest Pani wzorem kobiety pod każdym względem” - komplementują w komentarzach. 

Wychodząc naprzeciw tegorocznym trendom, serialowa Zuza również dała się im ponieść. Mianowicie zrobiła sobie zdjęcie... w łanach zbóż! Choć podkreśla, że nie czuła się zbyt komfortowo, to jednak wyszła naprawdę zjawiskowo! „Podobno ostatnio bardzo modne były zdjęcia w rzepaku ... mam i ja swoje w zbożu” - śmieje się aktorka.

Jakie jest miejsce idealne do wypoczynku i pełnego relaksu? Anita Sokołowska już takie odnalazła. Wakacyjny czas spędza w malowniczej wsi kaszubskiej. Wśród oszałamiającej przyrody aktorka nabiera sił do dalszej pracy scenicznej. Na swoim instagramowym profilu pokazuje, że leżakowanie na hamaku sprawia jej ogromną radość. „KOPALINO !!! Uwielbiam. Cisza, spokój, mało ludzi” - poleca swoją ostoję fanom.

Pośród wakacyjnych wojaży Anita Sokołowska znalazła również czas na czytanie książek. Na instagramie widzimy, że towarzyszyła jej piękna sceneria. Pomost, kocyk, jezioro i można odpłynąć w głębinach swojej wyobraźni. „Nie wiem jak Wam, ale mi ciągle brakuje czasu na czytanie - w chaosie dnia codziennego, pracy, opieką nad synkiem, ciągle trzeba coś załatwić... dlatego takie chwile cenię sobie tym bardziej...” - szczerze wyznaje aktorka.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nie wiem jak Wam, ale mi ciagle brakuje czasu na czytanie - w chaosie dnia codziennego, pracy, opieką nad synkiem, ciągle trzeba coś załatwić.... dlatego takie chwile cenię sobie tym bardziej ... 🦋🐞🐌wtedy wyciszam telefon i oddaje się czytaniu... 🌸 Książka „Zawsze będziemy razem” Gabrysi Gargaś - to poruszająca historia kobiet, pełna namiętności, miłości, zaskakująca... świetnie sportretowanie są w niej charaktery kobiet - właściwie to czekam, aż ktoś podejmie się ekranizacji tej powieści, bo jest to bardzo filmowa narracja 👌😎👍 #czwartastrona #gabrysiagargaś #gabrielagargaś #zawszebędziemyrazem #sagadobrzyńskich @czwartastrona @gabrielagargasautorka #czytambolubie #czytamy #książka #historia #narracja #kobieta #milosc #emocje #uczucia

A post shared by Anita Sokołowska (@anita_sokolowskaa) on

Nawet brzydka pogoda nie przeszkodziła artystce w bieganiu po plaży. Choć wydaje się, że jogging był uprawiany tylko na potrzeby fotograficzne, to jednak Anita Sokołowska świetnie się przy tym bawiła! Sama prześmiewczo zadaje pytanie swoim fanom, jaki byłby najlepszy tytuł do wstawionego zdjęcia, biorąc pod uwagę założone na tę okazję obuwie. W komentarzach od razu pojawiło się mnóstwo propozycji. „Buszująca w deszczu”, „Bieg w klapersonach”, „Deszczowa panienka” czy „Między kroplami” - rzucają pomysły obserwatorzy. 

 

Aktorce oraz wszystkim fanom serialu „Przyjaciółki” życzymy udanego urlopu!

Przyjaciółki jesienią w Telewizji POLSAT.

Komentarze
© Polsat 2020