2020-03-31

„Pierwsza miłość”: Czy Seweryn zaakceptuje dziecko Karoliny?

0

Widok maleństwa całkowicie go zaskakuje i ponownie wzbudza w nim złość... Seweryn potrzebował czasu, żeby pogodzić się ze zdradą żony. Z radością oczekiwał przyjścia dziecka na świat i zupełnie nie spodziewał się, że poród wywróci jego świat do góry nogami. Kazanowa rodzi czarnoskórego chłopca, co wprawia go w kompletne osłupienie. Czy ponownie wybaczy żonie?

Informacja o ciąży Kazanowej zmieniła relacje jej i Seweryna. Mężczyzna cieszył się, że zostanie ojcem, jednak gdy okazało się, że jego ukochana żona jest w ciąży dłużej niż zapowiadała i że dopuściła się zdrady, Seweryn wyrzucił żonę z domu. Uczucia Seweryna do Kazanowej są jednak na tyle silne, że postanawia wybaczyć Karolinie zdradę i uznać dziecko za swoje.

Wspólnie z przyjaciółmi wybierają imię dla chłopca, a koleżanki urządzają przyszłej mamie sesję "brzuszkową". Radość przyszłych rodziców niespodziewanie zostaje przerwana, bowiem Karolina zaczyna rodzić, a roztrzęsionego Seweryna do szpitala musi zawieść Śmiałek.

Kazanowa rodzi zdrowego chłopca, jednak widok maleństwa na nowo wzbudza w Sewerynie zmieszanie i złość. Karolina pokazuje mężowi czarnoskóre dziecko, co oznacza, że nie powiedziała mu całej prawdy...

Czy Seweryn zaakceptuje dziecko o innym kolorze skóry?

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Pierwsza miłość” zaczyna się teraz... inaczej. Jak?
„Pierwsza miłość”: Najbardziej kontrowersyjne wątki - część 1
„Pierwsza miłość”: Najbardziej kontrowersyjne wątki - część 2

Komentarze