2019-08-27

„Pierwsza miłość” zaczyna się teraz... inaczej. Jak?

Czołówka kultowego serialu Telewizji POLSAT w zupełnie nowej odsłonie! To wielka gratka dla fanów, którzy nowość zobaczą już 2 września. „Dobry i mądry Wrocław” oraz bohaterowie produkcji od tej jesieni będą pojawiać się na ekranie niczym na płótnie pięknego obrazu. Bez zmian pozostaje uwielbiana przez widzów piosenka. Nie zmienia się również temat - tu nadal chodzi o miłość i wielkie emocje.

„Z niepokoju drżę, więc obejmij mnie, dobry Wrocławiu” - tymi słowami rozpoczyna się każdy odcinek uwielbianego przez widzów Polsatu serialu „Pierwsza miłość”, jednak wraz z przekroczeniem aż 2900 odcinków zmieniła się czołówka. Zamiast albumu ze zdjęciami, fani będą mogli zobaczyć pojawiające się scenki live-action w otoczeniu kolorowych muśnięć atramentu i zdjęć urokliwego miasta, w którym dzieje się akcja.

W nowej odsłonie intro „Pierwszej miłości” znalazło się miejsce dla wielu bohaterów, których poprzednio nie można było zobaczyć. Wśród nich są między innymi: Kazanowa, Seweryn, Mateusz czy Anna.

To już piąta czołówka serialu - wliczając specjalną, walentynkową czołówkę z 2014 roku, przygotowaną przez zwycięzców filmowego konkursu „Kręć Wrocław”. Zobaczcie, jak wygląda:

Pierwsza miłość od 2 września od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.