2020-03-17

„Pierwsza miłość”: Romans, porwanie i samobójstwo?

W życiu Magdy i Miksera sytuacja staje się coraz bardziej dramatyczna! Chłopak za wszelką cenę chce pomóc byłej ukochanej wyrwać się z agencji towarzyskiej. Wierzy, że rozpocznie nowe, spokojne życie z dala od gangstera Bolo, który traktuje dziewczynę, jak swoją własność.

Oglądaj serial „Pierwsza miłość” online na IPLA.TV.

Magda nie chce być ciężarem dla przyjaciela. Próbuje znaleźć pracę, ale nie ma żadnych kwalifikacji. Bolo nie odpuszcza, porywa dziewczynę i żąda za nią kolejnej raty. Czas jest ograniczony. Mikser gorączkowo szuka gotówki. Zapożycza się u przyjaciół, którzy nie wiedzą o tym, że zadarł z niebezpiecznym gangsterem.

Problemy Miksera wychodzą na jaw, gdy Bolo pod pretekstem negocjacji postanawia pokazać mu, że nie ma szans na szczęśliwe życie u boku Magdy. Pobity chłopak wraca do baru. Jest przerażony. Nie wie jak uratować dziewczynę.

Przyjaciele orientują się, że Mikser wziął z pracy sznur. Wiedząc, w jakim jest stanie, obawiają się o jego życie. Czy nie widząc szans na uratowanie byłej ukochanej, faktycznie postanowi skończyć ze swoim życiem?

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Pierwsza miłość” zaczyna się teraz... inaczej. Jak?
„Pierwsza miłość”: Najbardziej kontrowersyjne wątki - część 1
„Pierwsza miłość”: Najbardziej kontrowersyjne wątki - część 2