2020-03-04

„Pierwsza miłość”: Mateusz wywiezie Emilkę do Włoch?

0

Bartek nie chce dopuścić do wyjazdu żony. Czy uda mu się ją zatrzymać? Emilka znajduje się pod wielkim wpływem Mateusza i godzi się na zagraniczny wyjazd. Mężczyzna chce odseparować ją od bliskich i w pełni kontrolować jej życie. Zaniepokojony sytuacją Miedzianowski robi wszystko, aby mu w tym przeszkodzić.

Bartek boi się, że nieobliczalny Mateusz skrzywdzi Emilkę. Decyduje się śledzić żonę, aby nie dopuścić do katastrofy. W tym celu ogarnia kamper, aby zainstalować się niepostrzeżenie pod blokiem Emilki i Mateusza.

Tymczasem para w tajemnicy przed wszystkimi decyduje się wyjechać do Włoch. Mateusz chce wywieźć kobietę, aby odizolować ją całkowicie od rodziny i mieć nad nią pełną kontrolę. Kobieta wciąż nie rozumie, dlaczego jej partnerowi tak bardzo zależy na wyjeździe i co sprawiło, że tak bardzo spieszy się z przeprowadzką za granicę.

Z pomocą Kingi i Artura Bartek dowiaduje się, że Emilka opuszcza Wrocław. Mężczyzna nie chce dopuścić do wyjazdu żony. Próbuje jak najszybciej dotrzeć na lotnisko, aby ją zatrzymać i przekonać do zostania w kraju. Niestety nie wszystko idzie po jego myśli...

Czy Mateuszowi uda się zrealizować swój plan? Czy Emilka zniknie z życia Bartka i rodziny?

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Pierwsza miłość” zaczyna się teraz... inaczej. Jak?
„Pierwsza miłość”: Najbardziej kontrowersyjne wątki - część 1
„Pierwsza miłość”: Najbardziej kontrowersyjne wątki - część 2

Komentarze
© Polsat 2020