2020-02-21

„Pierwsza miłość”: Dominika i Arleta podpalają galerię sztuki

0

Siostrę Marysi coraz bardziej męczy życie z matką, praca u niej wśród kompletnie niezrozumiałych dla niej dzieł sztuki oraz przebywanie z nią pod jednym dachem. Jednocześnie Aneta zaczyna mieć obawy co do dobrych intencji Arlety, koleżanki Dominiki, która tymczasowo mieszka razem z nimi. Jak zakończy się ten wątek serialu „Pierwsza miłość”?

Dominika po raz kolejny pokaże, że nie można jej ufać. Wraz ze znajomą z więzienia planuje jak zniszczyć Anetę i obłowić się na jej majątku. Matka prosi bliźniaczkę, żeby pozbyła się lokatorki z jej domu, a tymczasem one... postanawiają podpalić galerię sztuki, upozorować to jako działanie właścicielki i uciec z łupem.

W tym samym czasie Marysia i Melka chcą się dowiedzieć jak najwięcej o niebezpiecznej koleżance Dominiki. Okazuje się, że Arleta jest piromanką, która ma na swoim koncie liczne podpalenia. Informacje te docierają jednak do Anety zbyt późno.

Kobiety nie zwlekają z realizacją swojego planu, podpalają galerię, ale gdy mają uciekać z miejsca zdarzenia, plan zaczyna się sypać. Arleta zdradza przyjaciółkę i znika. Siostra Marysi musi szybko znaleźć sobie nowe alibi.

Czy Dominice uda się uniknąć odpowiedzialności za podpalenie dorobku życia Anety?

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Pierwsza miłość” zaczyna się teraz... inaczej. Jak?
„Pierwsza miłość”: Najbardziej kontrowersyjne wątki - część 1
„Pierwsza miłość”: Najbardziej kontrowersyjne wątki - część 2

Komentarze
© Polsat 2020