2020-02-18

„Pierwsza miłość”: Ślub Anny i Śmiałka i... pobita Emilka!

0

Znów pada ofiarą przemocy domowej. Do czego to doprowadzi? Mateusz znęca się nad nią psychicznie i po raz kolejny atakuje ją fizycznie. W obawie przed nim Emilka rezygnuje z udziału w ślubie ojca. A to nie koniec zawirowań wokół ceremonii, bo Śmiałek ma własne problemy. Ma wątpliwości czy Anna wyjdzie za niego, gdy pozna prawdę o świetlicy...

W Wadlewie trwają gorączkowe przygotowania do ślubu. Marian nie chce się żenić ze świadomością, że okłamał narzeczoną w sprawie świetlicy. Namawia się z księdzem, co powinien zrobić. Śmiałek boi się, że kiedy Anna dowie się, że ukrywał przed nią prawdę przez wiele tygodni, to nie będzie chciała za niego wyjść.

Duchowny nakazuje Marianowi uczciwość z przyszłą małżonką. Chce, aby mężczyzna przyjął sakrament ślubu bez grzechu. Czy Śmiałek posłucha księdza i zdecyduje się przyznać Annie, że przegrał majątek w karty?

Nerwowa atmosfera jest również u jego córki, która zgodziła się być świadkiem. Mateusz nie chce jechać na ślub i robi wszystko, aby jego partnerka również nie uczestniczyła w uroczystości. Sytuacja jest bardzo napięta i znów dochodzi do aktu przemocy domowej. Emilka otrzymuje cios, po którym nie jest w stanie normalnie funkcjonować. Wymusza na swoim partnerze wizytę u lekarza w obawie o swoje zdrowie.

Pobita Miedzianowska boi się przyznać przed rodziną, że jej partner znęca się nad nią fizycznie i psychicznie. Informuje ojca, że nie pojawi się na jego ślubie, ze względu na wypadek na drodze. Mateusz jest zadowolony, że dopiął swego, a upokorzona kobieta zostaje z nim w domu. Jej oprawca coraz bardziej izoluje ją od rodziny i przyjaciół.

Czy ojciec wybaczy Emilce, że nie przyjechała na jego ślub z Anną?

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Pierwsza miłość” zaczyna się teraz... inaczej. Jak?
„Pierwsza miłość”: Najbardziej kontrowersyjne wątki - część 1
„Pierwsza miłość”: Najbardziej kontrowersyjne wątki - część 2

Komentarze
© Polsat 2020