2020-02-20

„Pierwsza miłość”: Artur próbuje zakończyć romans Kingi i Janka

0

Kulczycki walczy o przetrwanie małżeństwa. Czy jego podstęp okaże się skuteczny? Zdradzony mąż nie chce dopuścić, aby Kinga zostawiła go dla kochanka. Chwyta się wszelkich możliwych sposobów, aby uchronić rodzinę przed rozpadem. Artur wprowadza więc w życie przebiegły plan, który ma sprawić, że Janek raz na zawsze zniknie z ich życia...

Artur włamuje się na skrzynkę pocztową żony, aby przechwycić jej korespondencję mailową z kochankiem. Postanawia zablokować wiadomości od niego.

Jednocześnie mężczyzna grozi Sylwii Koneckiej eksmisją YOLO, jeśli nie pozbędzie się Janka z redakcji. Zdenerwowana dziennikarka postanawia dowiedzieć się, czy faktycznie jej były partner ma romans z Kulczycką. Dochodzi do kłótni byłych kochanków, która kończy się zwolnieniem Stańczuka z pracy.

Rozgoryczony dziennikarz pisze wiadomość do Kingi z prośbą o spotkanie. Korespondencja trafia w ręce Artura, który szybko spławia mężczyznę uświadamiając go, że Kinga wybiera rodzinę zamiast namiętnego romansu. Załamany decyduje się wjechać z kraju na kolejną misję.

Niepostrzeżenie Kinga dowiaduje się, że Artur ma dostęp do jej wiadomości z Jankiem oraz że w jej imieniu zakończył znajomość z dziennikarzem. Zrozpaczona kobieta próbuje spotkać się z kochankiem przed wyjazdem.

Czy działania Artura zakończą namiętny romans żony? Czy Kinga zdecyduje się zostawić Janka dla rodziny?

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Pierwsza miłość” zaczyna się teraz... inaczej. Jak?
„Pierwsza miłość”: Najbardziej kontrowersyjne wątki - część 1
„Pierwsza miłość”: Najbardziej kontrowersyjne wątki - część 2

Komentarze
© Polsat 2020