2020-03-10

„Pierwsza miłość”: Karol ucieka z domu Sabiny!

0

Więziony przez córkę Weksler odzyskuje wolność. A ona wpada w panikę... Sabina jest przekonana, że uda jej się odizolować ojca i pokazać mu, że może go zastąpić w firmie. Próbuje różnych manipulacji i sztuczek, aby przetrzymywać dochodzącego do siebie po wylewie rodzica w domu. Jednak jej plan kończy się klęską, kiedy Karol niespodziewanie znika.

Sabina coraz bardziej pogrąża się w swojej obsesji na punkcie Ewy i Karola. Zmusza Oskara, aby pomógł jej więzić ojca w domu. Były kochanek zaczyna mieć wątpliwości i gryzą go wyrzuty sumienia. Uważa, że Sabina postradała zmysły i próbuje wymóc na niej, aby przestała więzić Wekslera.

Tymczasem dziewczyna jest przekonana, że tylko dzięki odizolowaniu ojca od Ewy jest w stanie udowodnić mu, że zasługuje na to, aby zastąpić go w firmie. Chce, żeby Karol był z niej dumny. Obiecuje Oskarowi, że niedługo uda jej się zrealizować swój plan. Prosi o pomoc przez jeszcze jeden dzień, ale pod nieobecność Wekslera problemy w firmie piętrzą się.

Odurzony lekami Karol podstępem próbuje namówić pilnującego go Oskara do pomocy w ucieczce. Szantażuje go, a podstawiony pod ścianą wspólnik Sabiny decyduje się z nim współpracować.

Kiedy Karol znika, Sabina wpada w przerażenie, że ojciec naśle na nią policję. Czy jej obawy się spełnią?

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Pierwsza miłość” zaczyna się teraz... inaczej. Jak?
„Pierwsza miłość”: Najbardziej kontrowersyjne wątki - część 1
„Pierwsza miłość”: Najbardziej kontrowersyjne wątki - część 2

Komentarze
© Polsat 2020