2020-03-24

„Pierwsza miłość”: Zabójstwo prostytutki! Mikser w szoku

Ucieczka z Magdą z agencji towarzyskiej niespodziewanie kończy się tragedią. Mikser nie zamierza się poddawać i obmyśla nowy plan, dzięki któremu ma uwolnić byłą ukochaną od gangstera Bolo. Gdy wszystko jest na najlepszej drodze, aby para mogła rozpocząć nowe życie, dochodzi do nieoczekiwanego zwrotu akcji. Chłopak znajduje zakrwawione zwłoki...

Magda decyduje się zakończyć relację z Mikserem. Boi się, że gangster Bolo zabije jej przyjaciela, dlatego żeby go ochronić, odsuwa się od mężczyzny. Mikołaj nie chce tak łatwo odpuścić i decyduje się na dramatyczny krok. Chce porwać Magdę z agencji towarzyskiej, co jednak okazuje się trudniejsze niż myślał.

W trakcie ucieczki nakrywa ich inna prostytutka. Nadia chce skorzystać z okazji i uciec razem z nimi. Mikser, postawiony pod ścianą, decyduje się pomóc również jej. Cała trójka ukrywa się w hotelu.

Gdy Mikser zostawia na chwilę dziewczyny, nie spodziewa się, że po powrocie do hotelu zobaczy na podłodze zamordowaną Nadię. Zszokowany wpada w panikę. Do tego nie może znaleźć Magdy. Ucieka z miejsca zdarzenia zostawiając swoje rzeczy!

Mikołaj postanawia ukryć się u swojego przyjaciela Kaśki. Wie, że ma mało czasu i policja trafi na jego trop po zostawionych w hotelu rzeczach. Wciąż nie wie, co się stało z Magdą, która prawdopodobnie była świadkiem makabrycznej zbrodni.

Czy Mikser zostanie oskarżony o zabójstwo Nadii?

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Pierwsza miłość” zaczyna się teraz... inaczej. Jak?
„Pierwsza miłość”: Najbardziej kontrowersyjne wątki - część 1
„Pierwsza miłość”: Najbardziej kontrowersyjne wątki - część 2