2019-11-16

Finałowa czwórka 12. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

0

Poznaliśmy nazwiska uczestników, którzy podzielili tabelę pół na pół. W sobotę 23 listopada o nagrodę główną rywalizować będą Emilia Komarnicka-Klynstra, Ewelina Lisowska, Łukasz Zagrobelny oraz Adam Strycharczuk. Triumfator „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” otrzyma 100 tysięcy złotych, które może przeznaczyć na wybrany cel charytatywny. Komu przypadnie Złota, Srebrna, Brązowa i Żelazna Twarz? Co zaprezentują pozostali uczestnicy w zaskakujących duetach?

Wygrała tylko jeden odcinek, ale niemal w każdy sobotni wieczór zachwycała i regularnie gromadziła mnóstwo punktów. Emilia Komarnicka-Klynstra zebrała ich w sumie aż 333 i do końca była liderką klasyfikacji. Najwięcej, bo 67 punktów uzbierała w siódmym odcinku, kiedy jako Michael Jackson triumfalnie wykonała „Beat It”. Król popu powrócił! - Było tu paru Michaelów Jacksonów, ale nawet świetnie śpiewające babki nie zrobiły tego, co ty - oznajmiła zdumiona Katarzyna Skrzynecka. Jak aktorka zaprezentuje się w finale?

Polskie diwy to jej specjalność. Nic dziwnego, bo Ewelina Lisowska sama do takiego tytułu aspiruje. W drugim odcinku furorę zrobiła jako Kora, zajmując drugie miejsce. Podobnie było z przemianą w Beatę Kozidrak w trzeciej części. Piosenkarka początek edycji miała świetny, a końcówkę wręcz fantastyczną. W dziewiątym odcinku triumfowała jako Justyna Steczkowska, a w jedenastym jako Edyta Górniak. - Do tej pory nie umiem sobie odpowiedzieć czy naprawdę jestem z siebie zadowolona - mówiła w rozmowie z POLSAT.PL. Skromnie, ale 311 punktów nie da się zgromadzić bez ogromnego talentu...

Łukasz Zagrobelny miał swoje pięć minut w czwartym i piątym odcinku show. Wtedy właśnie otrzymał pokaźną ilość z 297 zgromadzonych łącznie punktów. - Duch utworu, duch postaci i ten dynamit. To wszystko pokazałeś i to było genialne - stwierdził Kacper Kuszewski, gdy wokalista w roli Tiny Turner zademonstrował kunszt do „We Don't Need Another Hero (Thunderdome)”. Tydzień później czarował już jako mężczyzna. I to nie byle jaki! - Cudny! - powiedziała Katarzyna Skrzynecka. - Znakomity jest! - wtórowała jej Małgorzata Walewska. Takiego Krzysztofa Krawczyka jurorzy po prostu nagrodzili owacjami na stojąco. Czego jeszcze możemy spodziewać się po uczestniku?

- Jesteś dla mnie odkryciem tego programu - powiedziała w półfinale Małgorzata Walewska do Adama Strycharczuka. Youtuber rozkręcał się powoli, ale gdy już wszedł na wysoki poziom, to wszyscy przecierali oczy ze zdumienia. Nie tylko, gdy jako Muniek Staszczyk wzruszał w ósmym odcinku, czy jako Katie Melua demonstrował piękny liryczny żeński wokal w dziesiątym odcinku. Parodysta internetowy objawił widzom zupełnie inne oblicze, a zebrane 273 punkty zasłużenie dały mu przepustkę do elitarnego grona.

W finale najlepsi uczestnicy tradycyjnie sami decydują, w kogo chcą się wcielić. Jakie wybiorą piosenki? Która z nich okaże się najlepsza? Na pożegnanie z show druga czwórka z rankingu, czyli Ewelina Ruckgaber, Jeremi Sikorski, Kasia Ptasińska i Robert Koszucki, zaprezentuje się w niezapomnianych duetach. Będą ogromne emocje! Już nie możemy się doczekać!

Finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo w sobotę 23 listopada o godz. 22:15 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Zobacz także:
Emilia Komarnicka-Klynstra zdradziła tajemnicę występów
Ewelina Ruckgaber: Przezwyciężyć stres i windę
Kasia Ptasińska i... ekstremalnie odmienne kreacje?
Łukasz Zagrobelny: Niech widzowie uronią łezkę radości
Robert Koszucki: To będzie wyzwanie i... dobra zabawa!
Adam Strycharczuk na pełnej do „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”!
Jeremi Sikorski: Program wyrzuca mnie na szeroką wodę
Ewelina Lisowska: Cała ekipa jest bardzo utalentowana

Komentarze
© Polsat 2021