2019-09-21

Emilia Komarnicka-Klynstra zdradziła tajemnicę występów

0

Wiemy, kto pomógł aktorce podjąć decyzję o udziale w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W rozmowie z POLSAT.PL i IPLA.TV, Emilia Komarnicka-Klynstra ujawniła, że wpływ na jej obecność w 12. edycji programu miała pewna świetnie znana szerokiej publiczności postać. O kim mowa? Dlaczego dała się przekonać?

- Dziękuję jej za to bardzo! Powiedziała, że to program dla mnie. Takim autorytetom się nie odmawia - skomentowała aktorka znana z takich seriali jak „Na dobre i na złe” oraz „Ranczo”. Emilia Komarnicka-Klynstra przyznała, że postanowiła zaangażować się w show Polsatu po rozmowie ze… Stanisławą Celińską.

- Powiedziała, że bardzo lubi ten program i gdyby była troszeczkę młodsza, to sama wzięłaby w nim udział - zdradziła uczestniczka. Wiosną 2019 roku postać Stanisławy Celińskiej była grana w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” przez Staszka Karpiela-Bułeckę. Wokalista wykonał piosenkę „Atramentowa rumba” i zachwycił wszystkich. Wzruszeniom nie było końca, a ceniona artystka była gościem specjalnym odcinka. - Jestem wzruszona. To było głębokie przeżycie - podkreśliła.

Teraz, gdy już jest częścią tego wielkiego muzyczno-telewizyjnego przedsięwzięcia, ma powody do satysfakcji. Choć nie jest lekko. Wszyscy ciężko pracują na planie i poza nim, żeby wcielić się w wylosowane przez siebie postaci. - Charakteryzacja to jest osobna kwestia. Trzeba odsiedzieć swoje. To rzeczywiście trwa bardzo długo i jest nie lada wyzwaniem - przyznała Emilia Komarnicka-Klynstra.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Emilia Komarnicka-Klynstra (@emilia_komarnicka_klynstra)

W jakich artystów chciałaby się wcielić aktorka? Jej odpowiedź może zaskoczyć niejednego fana programu, bo uczestniczka wskazuje przede wszystkim na… mężczyzn! - Jest wiele klasyków, z którymi chciałabym się zmierzyć. Marzeniem byłby David Bowie, ale myślę, że dla mnie nieosiągalny, bo jego tembr głosu jest unikatowy - ujawniła. To jednak nie wszystko. - Jest kilka innych wyzwań. Na przykład Michael Jackson! Kocham tańczyć i bardzo się cieszę, kiedy dostaję utwory, w których mogę to robić - podsumowała.

Czy Emilia Komarnicka-Klynstra będzie miała okazję zaprezentować się we wspomnianych odsłonach? Jak jej kolejne poczynania ocenią jurorzy i widzowie?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w sobotę o godz. 22:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Zobacz także:
Ewelina Ruckgaber: Przezwyciężyć stres i windę
Kasia Ptasińska i... ekstremalnie odmienne kreacje?
Łukasz Zagrobelny: Niech widzowie uronią łezkę radości
Robert Koszucki: To będzie wyzwanie i... dobra zabawa!
Adam Strycharczuk na pełnej do „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”!
Jeremi Sikorski: Program wyrzuca mnie na szeroką wodę
Ewelina Lisowska: Cała ekipa jest bardzo utalentowana

Komentarze