2019-08-23

Jeremi Sikorski: Program wyrzuca mnie na szeroką wodę

0

Jak młody wokalista odnajdzie się na scenie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? 12. edycja programu przyniesie sporo niespodzianek i wyzwań dla uczestników. Czy Jeremi Sikorski sprosta wszystkim zadaniom w show? Czy praca na planie tak dużej produkcji telewizyjnej pozwoli mu jeszcze bardziej rozwinąć skrzydła i zdobyć wielu nowych fanów?

Pomimo młodego wieku posiada już spore doświadczenie sceniczne. Jego debiutancki singiel „Bez niej nie byłoby nas” obejrzano w sieci ponad 6 milionów razy. To ogromny sukces, który ukształtował dalszą drogę wokalisty. Ta zaprowadziła go do wydania dwóch krążków: „Otwórz się na świat” i „Odetchnij”. Jesienią Jeremi Sikorski podejmie się zupełnie nowych wyzwań w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

- Do tej pory program kojarzył mi się z moimi znajomymi, którzy w nim tańczą, a dokładniej z ich zdjęciami i filmikami z backstage’u - tłumaczy w rozmowie z POLSAT.PL. Ale to nie wszystko. Okazuje się, że pamięta kilka występów z poprzednich edycji. Który najbardziej? - W głowie utkwiło mi wykonanie utworu „I Have Nothing” z repertuaru Whitney Houston przez Natalię Szroeder - wskazuje.

Jeremi Sikorski jest bardzo popularny w mediach społecznościowych. Jego profil na Instagramie śledzi prawie 400 tysięcy osób. Co na wieść o tym, że dołączy do ekipy show Telewizji POLSAT, przekazali mu sympatycy? - Pierwsze plotki przyciągnęły ich dużą uwagę i zacząłem być zasypywany pytaniami w komentarzach i wiadomościach prywatnych. Dużo moich fanów jest ze mną od samego początku. Najczęściej słyszę, że są ze mnie dumni. Cieszą się, że idę dalej - mówi wokalista. - Wiele osób, które zaczynały razem ze mną swoją przygodę z muzyką, zrezygnowało z tej drogi, która wbrew pozorom nie jest łatwa. Ja się nie poddaję - podkreśla.

Pierwsze spotkanie integracyjne z pozostałymi uczestnikami programu zalicza do bardzo udanych. - Podoba mi się zderzenie paru światów. Każdy z nas ma inne doświadczenie ze sceną. Lubię poznawać ludzi, którzy mają pasję i kochają to, co robią - twierdzi. Wyraźnie zaznacza, że pomiędzy gwiazdami nie czuć rywalizacji lub chęci wygranej za wszelką cenę. - Wspieramy siebie nawzajem - mówi.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Ewelina Lisowska (@ewelinalisowskaofficial)

Wielogodzinna charakteryzacja, trudne układy taneczne do zapamiętania, zmiana barwy wokalu. To wszystko czeka młodą gwiazdę na scenie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Czy Jeremi Sikorski obawia się czegoś, jeżeli chodzi o pracę w telewizji nad tak dużą produkcją? - Wywiady i pozowanie przed kamerą to nie moja strefa komfortu. Najchętniej siedziałbym w studiu lub grał koncerty - przyznaje artysta. - Program wyrzuca mnie na szeroką wodę zarówno pod względem wyzwań artystycznych, jak i tych stricte zawodowych, związanych z promocją. Czuję, że mając styczność z tak szerokim wachlarzem stylów muzycznych, jeszcze lepiej poznam samego siebie - podsumowuje.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez JEREMI (@jeremisikorski)

W jakich rolach zobaczymy Jeremiego Sikorskiego? Które z granych przez niego muzycznych postaci oczarują jurorów i widzów „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo od 7 września w sobotę o godz. 22:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Zobacz także:
Ewelina Lisowska: Cała ekipa jest bardzo utalentowana
Tak integrują się uczestnicy „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Oni wystąpią w 12. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”!
Jeremi Sikorski zaśpiewa w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Kasia Ptasińska wystąpi w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Ewelina Lisowska uczestniczką „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Adam Strycharczuk dołącza do „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Robert Koszucki zaśpiewa w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Emilia Komarnicka-Klynstra w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Łukasz Zagrobelny wystąpi w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Ewelina Ruckgaber uczestniczką „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Top 10 występów 11. sezonu
„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” lepsza niż Eurowizja!
Zwycięzca „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” dla POLSAT.PL
Kazik Mazur ze Złotą Twoją Twarzą! Marzenie się spełniło!

Komentarze