2019-11-08

Jeremi Sikorski jako Kamil Bednarek. To trzeba zobaczyć!

0

Hit „Chwile jak te” w dziesiątym odcinku „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Poprzednio Jeremi Sikorski wystąpił jako Ronnie Ferrari, a jego wersja przeboju „Ona by tak chciała” natychmiast stała się hitem internetu. W zaledwie kilka dni wideo opublikowane w serwisie YouTube obejrzano ponad 1,8 miliona razy! Czy rola Kamila Bednarka powtórzyła ten sukces?

- Ja bardzo lubię Bednarka za jego „flow” i za to, jak on się bawi frazą - powiedział uczestnik Maciejowi Dowborowi przed występem. - Tak, ale jednocześnie cały czas trzyma się to w tempie - stwierdził prowadzący, który przed wejściem do windy zawsze analizuje ze wszystkimi przygotowania do metamorfozy.

Tym razem dużo słów wypowiedziano o wyjątkowym wokalu i sposobie śpiewania Kamila Bednarka. - Jeśli chodzi o głos, barwę, jest dużo „kicksów”, czasem chrypa, ale też są momenty bardzo „soft” z dużą ilością powietrza - dostrzegł Jeremi Sikorski. - On ma w sobie ten amerykański luz! - dodał.

Co na to Maciej Dowbor? - On to ma naturalnie, a ty musisz to wykreować - zaznaczył. Zadanie nie było wcale proste, bo chodzi przecież o jak najwierniejsze odwzorowanie oryginału. - Żeby to wszystko było takie od niechcenia, ale cały czas z takim entuzjazmem i radością. Żeby to było prawdziwe, bo to nie może być udawane - wyliczał Jeremi Sikorski.

Czy oddał sceniczny charakter Kamila Bednarka i klimat przeboju „Chwile jak te”? Zobaczcie sami.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w sobotę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Zobacz także:
Emilia Komarnicka-Klynstra zdradziła tajemnicę występów
Ewelina Ruckgaber: Przezwyciężyć stres i windę
Kasia Ptasińska i... ekstremalnie odmienne kreacje?
Łukasz Zagrobelny: Niech widzowie uronią łezkę radości
Robert Koszucki: To będzie wyzwanie i... dobra zabawa!
Adam Strycharczuk na pełnej do „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”!
Jeremi Sikorski: Program wyrzuca mnie na szeroką wodę
Ewelina Lisowska: Cała ekipa jest bardzo utalentowana

Komentarze
© Polsat 2020