2019-10-30

Cudowna Dolly Parton w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

0

Kto wcielił się w rolę amerykańskiej piosenkarki i królowej country? Nikt nie ma wątpliwości, że to zadanie niezwykle trudne, wymagające szczególnych umiejętności wokalnych i aktorskich. Dla tej uczestniczki „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” nie ma jednak postaci, której by nie zagrała. I to z takim efektem! Emilia Komarnicka-Klynstra trafiła na wielki hymn pracowników biurowych zatytułowany „9 to 5”. Oto polska Dolly Parton! Mamy wideo!

Od lat jest jedną z najpopularniejszych artystek w Stanach Zjednoczonych. Karierę zaczynała w latach 60., ale do dziś jest aktywna zawodowo. To właśnie Dolly Parton napisała wielki przebój „I Will Always Love You”, który stał się opus magnum w dyskografii Whitney Houston. Diwa country jest także matką chrzestną… Miley Cyrus!

W dziewiątym odcinku „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” metamorfozy w Dolly Parton podjęła się Emilia Komarnicka-Klynstra. Aktorka wylosowała znany i lubiany utwór „9 to 5”. - Wiesz, oglądałam jej koncerty z 2014 roku, gdzie śpiewa tę piosenkę i nadal ma tę samą czystą radość ze spotkania z widzem i z muzyki, którą robi - powiedziała uczestniczka w rozmowie z Maciejem Dowborem.

Czy tą samą radością zaraziła ze sceny show Polsatu?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w sobotę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Zobacz także:
Emilia Komarnicka-Klynstra zdradziła tajemnicę występów
Ewelina Ruckgaber: Przezwyciężyć stres i windę
Kasia Ptasińska i... ekstremalnie odmienne kreacje?
Łukasz Zagrobelny: Niech widzowie uronią łezkę radości
Robert Koszucki: To będzie wyzwanie i... dobra zabawa!
Adam Strycharczuk na pełnej do „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”!
Jeremi Sikorski: Program wyrzuca mnie na szeroką wodę
Ewelina Lisowska: Cała ekipa jest bardzo utalentowana

Komentarze
© Polsat 2020