2019-08-13

„Ultraviolet” - odcinek 5: #masterlevel

0

„Fioletowi” natrafiają na wideo, w którym widać zwłoki mężczyzny. Okazuje się, że grał on w grę Dead Aim, która wykorzystuje rozszerzoną rzeczywistość. Giną kolejni gracze. Członkowie Ultravioletu ustalają, że morderca zabija tylko tych, którzy osiągnęli mistrzowski poziom. Ola postanawia wcielić się w jednego z mistrzów. Staje w obliczu olbrzymiego zagrożenia...

Grupa Ultraviolet trafia w internecie na filmik z fragmentem popularnej gry komputerowej Dead Aim. Na nagraniu widać pozostawione w pustej fabryce zwłoki mężczyzny z plastikową siatką na głowie. Ola mówi o filmiku Michałowi, który uważa, że to jedynie prank, czyli żart internetowy.

Po pewnym czasie na forum Dead Aim zostaje zamieszczony kolejny film, dzięki któremu Piast odkrywa, że giną gracze z najtrudniejszego poziomu gry, tak zwanego Master Level. Przedstawiciele organizacji kontaktują się z najlepszym graczem, a Ola, wykorzystując jego loginy, podejmuje ryzyko rozwiązania zagadki i udaje się do miejsca ostatniej misji. Dziewczyna znów pakuje się w niesłychane kłopoty, ale tym razem niebezpieczeństwo jest jeszcze większe niż zwykle.

Czy Michał zdąży ocalić ją z opresji i złapać mordercę?

Zobacz także:
„Ultraviolet”: Jan Komasa zdradza tajniki produkcji
Aktorzy opowiadają o serialu „Ultraviolet”. Dlaczego to hit?
Kto jest kim w serialu „Ultraviolet”? Sylwetki postaci
Serial „Ultraviolet” od 30 lipca w Telewizji POLSAT

Komentarze