2019-07-30

Aktorzy opowiadają o serialu „Ultraviolet”. Dlaczego to hit?

0

Marta Nieradkiewicz, Sebastian Fabijański i Magdalena Czerwińska o swoich rolach. Tak barwni bohaterowie zdarzają się rzadko. Co mówią o nich ci, którzy wcielają się w kluczowe dla serialu postaci? Kryminalne przygody „fioletowych”, czyli detektywów z internetu, można śledzić od 30 lipca na antenie Telewizji POLSAT.

W produkcji, która debiutuje w Polsacie, pojawia się wielu intrygujących bohaterów. Wcielają się w nich znakomici aktorzy teatralni i filmowi. Specjalnie dla IPLA.TV opowiedzieli, co sądzą o postaciach, które dzięki nim można oglądać na ekranie. Marta Nieradkiewicz twierdzi, że główna bohaterka serialu „Ultraviolet” nie jest dziewczyną „gładką”, szablonową. - Ola Serafin, po pewnych życiowych perturbacjach, postanawia wrócić do Łodzi z Londynu - opowiada o swojej serialowej postaci aktorka. - Jest bohaterką blisko życia, ma dużo wad, jest impulsywna, ale to nie oznacza, że nie jest fajnym i dobrym człowiekiem - mówi. Marta Nieradkiewicz zapewnia, że serialowa Ola ma duże poczucie sprawiedliwości, nie boi się, a czasami jest wręcz nad wyraz odważna.

Oglądaj w IPLA.TV: Ultraviolet - Marta Nieradkiewicz

Z kolei Magdalena Czerwińska, czyli serialowa podkomisarz Beata Misiak, mówi o swojej bohaterce, że jest wyjątkowo ambitną funkcjonariuszką. - Jest policjantką z dużym stażem, poświęca się pracy, jest na niej bardzo skoncentrowana - wylicza. - Nie ma rodziny, ale można powiedzieć, że jej rodziną jest praca - wskazuje. Magdalena Czerwińska zdradza, że podczas konsultowania ról z prawdziwymi policjantami zachwyciły ją kobiety wykonujące ten zawód. - Zaciekawiły mnie, są niesamowite. To dla mnie niesamowity fun, że spotykam dzięki swojej pracy tak interesujących ludzi, którzy pomagają mi zgłębić moją rolę - cieszy się aktorka.

Oglądaj w IPLA.TV: Ultraviolet - Magdalena Czerwińska

Serialowy Michał Holender, w którego wciela się Sebastian Fabijański, to bardzo skryty człowiek. Niezwykle tajemniczy, intrygujący, ale jednocześnie skuteczny glina. O swoim bohaterze aktor mówi również bardzo enigmatycznie. - To jest chłopak, który w zasadzie nie wiadomo skąd jest. Widzimy go wyłącznie w pracy, a w jego oczach jest jakiś smutek - twierdzi. Sebastian Fabijański zdradził także, dlaczego postanowił wziąć udział w serialu „Ultraviolet”. - Ta tajemnica bohatera zainteresowała mnie najbardziej. Uważam, że to jest pozytywny „nośnik” - dodaje aktor. - Widz będzie bardzo ciekawy tego człowieka - kwituje.

Oglądaj w IPLA.TV: Ultraviolet - Sebastian Fabijański

Wśród aktorów występujących w serialu „Ultraviolet” są także m.in. Mateusz Damięcki, Viet Anh Do, Michał Żurawski, Marek Kalita, Agata Kulesza czy Bartłomiej Topa. Jak wypadli na ekranie? Najlepiej przekonać się osobiście.

Ultraviolet w każdy wtorek o 22:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Serial „Ultraviolet” od 30 lipca w Telewizji POLSAT

Komentarze