2019-06-28

Magdalena Stużyńska-Brauer o najpiękniejszych wakacjach

0

Do jakiego miejsca popularna aktorka ma największy sentyment? Anka z serialu „Przyjaciółki” opowiada o swoich wspomnieniach. Gdzie odpoczywała z rodzicami, gdy była małą dziewczynką? W specjalnej wakacyjnej rozmowie Magdalena Stużyńska-Brauer przywołuje dziecięce chwile. Zdradza również, dokąd obecnie uwielbia jeździć na wakacje i który kraj najbardziej kocha.

Jej bohaterka w ostatnim sezonie „Przyjaciółek” dużo podróżowała jako stewardessa. Podobnie jest z odtwórczynią roli, która w rozmowie z IPLA.TV oraz POLSAT.PL przyznała, że prywatnie bardzo ceni sobie urlopowy czas, szczególnie gdy wypoczywa nad polskim morzem. - Mam taki sentyment do Bałtyku, bo gdy byłam dzieckiem, jeździłam do Juraty, która chyba kiedyś była dużo mniej snobistycznym miejscem - twierdzi aktorka. - Czasami też, gdy mieliśmy mniej czasu, odpoczywaliśmy nad Zalewem Zegrzyńskim, bo jest blisko Warszawy - dodaje Magdalena Stużyńska-Brauer.

- Z tego wszystkiego wynika, że ja wakacje muszę spędzać nad wodą - śmieje się. Lubiana przez widzów aktorka ujawnia jeszcze jeden fakt o sobie. - Nie znoszę leżenia na plaży, mimo że kocham morze! - mówi. Okazuje się, że już od najmłodszych lat towarzyszyły jej wędrówki i nawet jako studentka, spędzała czas bardzo aktywnie na wakacjach. - Można powiedzieć, że własnymi stopami przeszłam całe polskie wybrzeże - kwituje artystka.

Zapytana o miejsce, które najbardziej kocha, stwierdza, że bardzo lubi Europę i podróże do Grecji. - To jest najbardziej przyjazne miejsce, w którym bardzo się dobrze odnajduję - wyjaśnia. Nic dziwnego, że już od dwudziestu lat, co roku, jeździ do tego kraju. - Mam kilka takich wysp, do których lubię wracać. W Grecji czuję się szczęśliwa - podsumowuje.

Oglądaj w IPLA.TV: Magdalena Stużyńska-Brauer: Grecja to moje miejsce na ziemi

Jakie jest Twoje ulubione miejsce na wakacje?

Oficjalny profil serialu „Przyjaciółki” na Instagramie - @przyjaciolkipolsat

Zobacz także:
Joanna Liszowska piosenkarką? Oto jej pierwszy singiel!
„Przyjaciółki” się nie nudzą. Co ciekawego robią latem?
„Przyjaciółki”: Gdzie przez lata pracowały bohaterki serialu?
„Przyjaciółki”: 150 odcinków w pogoni za idealnym facetem
Jak zmieniały się przez lata Patrycja, Inga, Anka i Zuza?
Czy „Przyjaciółki” to serial dla… prawdziwych mężczyzn?

Komentarze
© Polsat 2020