2019-06-29

W jaki sposób Małgorzata Socha spędza czas latem?

0

Aktorka z serialu „Przyjaciółki” zdradza, gdzie i jak najchętniej wypoczywa. W specjalnej wakacyjnej rozmowie z POLSAT.PL i IPLA.TV opowiada, jakie ma najcieplejsze wspomnienie ze swoich wakacji z dzieciństwa. O czym marzy, gdy przychodzą upalne dni? Jaki kraj uwielbia najbardziej? Z kim najchętniej spędza urlop Małgorzata Socha?

W swoich wspomnieniach z dzieciństwa przywołuje z uśmiechem wakacje ze swoim bratem - Kiedy była jeszcze Jugosławia, zabrał mnie bez wiedzy naszych rodziców na minigolfa! - opowiada z sentymentem aktorka. - Wtedy pierwszy raz zrobiliśmy coś takiego dla nas niedostępnego. Pamiętam, że to było niesamowite. W Polsce nie było wówczas czegoś podobnego - opowiada artystka.

Uwielbiana przez widzów serialowa Inga z serialu „Przyjaciółki” przyznaje, że od kiedy w jej życiu pojawiły się dzieci, forma wypoczynku zdecydowanie się zmieniła. - Od kiedy są na świecie moje pociechy, trudno mówić o odpoczynku - śmieje się aktorka. - Marzę o tym, żeby poleżeć na plaży i po prostu nie robić nic - mówi.

Małgorzata Socha prawdopodobnie wybrałaby plażę w Hiszpanii, bo mówi o niej z wielkim uczuciem. - Uwielbiam ten kraj, język hiszpański, tamtejsze jedzenie i ludzi - zachwyca się. - Czasami mam wrażenie, że wiele nas z Hiszpanami łączy - twierdzi. - To jest takie moje utęsknione i wymarzone miejsce na wakacje - kwituje.

Oglądaj w IPLA.TV: Małgorzata Socha: Marzę o tym, żeby poleżeć na plaży

Czy wy też macie swoje utęsknione miejsce, w którym najchętniej wypoczywacie? W marzeniach również wędrujecie do Hiszpanii, czy obieracie inny kierunek podróży?

Oficjalny profil serialu „Przyjaciółki” na Instagramie - @przyjaciolkipolsat

Zobacz także:
Magdalena Stużyńska-Brauer o najpiękniejszych wakacjach
Joanna Liszowska piosenkarką? Oto jej pierwszy singiel!
„Przyjaciółki” się nie nudzą. Co ciekawego robią latem?
„Przyjaciółki”: Gdzie przez lata pracowały bohaterki serialu?
„Przyjaciółki”: 150 odcinków w pogoni za idealnym facetem
Jak zmieniały się przez lata Patrycja, Inga, Anka i Zuza?
Czy „Przyjaciółki” to serial dla… prawdziwych mężczyzn?

Komentarze
© Polsat 2020