2019-03-28

„Przyjaciółki”: Gdzie przez lata pracowały bohaterki serialu?

0

Jakie zawodowe ścieżki przemierzały na przestrzeni 13 sezonów? Anka, Zuza, Inga oraz Patrycja nie próżnowały, lecz wciąż szukały pomysłów na rozwój. Nieco inaczej było w przypadku Doroty, która w przeciwieństwie do swoich koleżanek dążyła do luksusu i nie lubiła za wiele pracować. Czym zajmowały się dotąd najpopularniejsze dziewczyny w Polsce?

Inga
Od dłuższego czasu szuka zawodowego spełnienia. Na początku serialu prowadziła prywatne przedszkole, później pracowała jako asystentka w firmie ubezpieczeniowej. Kiedy postanowiła zmienić swoje życie, namówiła Ankę na otworzenie muffiniarni „Małe Co-Nie-Co”. Zatrudniła się również w banku, w którym była asystentką Zuzy, a następnie dyrektora Żółkowskiego. Ostatnio przyjmowała w swoim mieszkaniu klientki, którym robiła manicure. Postanowiła pójść za ciosem i z Dorotą otworzyła nowoczesny salon „Nail Bar”.

Zuza
To zdecydowanie kobieta sukcesu, o czym świadczy jej wysoka pozycja zawodowa. Zuza od początku zajmowała się sprawami sektora bankowego, gdzie była i jest szanowaną panią dyrektor. Pracowała w Ribbon Banku oraz New Banku. Przez kilkanaście sezonów miała też kilku asystentów Byli wśród nich Dagmar, który skrycie kochał się w szefowej, a także Inga, jedna z czterech tytułowych przyjaciółek.

Patrycja
Piękna blondynka o bujnych włosach jest fryzjerką. Gdy poznajemy ją na początku serialu, ma własny salonik fryzjerski „U Patrycji”. Aby móc się rozwijać, przyjmuje propozycję pracy od Sebo, swojego znajomego. Kiedy „Sebo Look” zostaje sprzedany innemu właścicielowi, dziewczyna nadal jest tam stylistką fryzur. Ostatecznie jednak otwiera jednak swój drugi salon „U Patrycji” i to w nim aktualnie pracuje.

Anka
Początkowo była typową kurą domową, jednak po rozwodzie z Pawłem zaczęła pracować w sklepie. Później wraz z Ingą prowadziła muffiniarnię „Małe Co-Nie-Co”. Postanowiła też wrócić na studia i skończyła prawo. Kiedy ukończyła aplikację, dołączyła do kancelarii Pawła i jego wspólnika. Razem z mężem prowadzili również własną kancelarię. Ale po tym, jak mężczyzna stracił prawo do wykonywania zawodu, kobieta zaczęła pracować jako prawnik u Tomasza. Anka wciąż chciała jednak zmian i została stewardessą.

Dorota
Przez jedenaście sezonów pracowała jako agentka nieruchomości. Wzięta pośredniczka straciła jednak pracę w międzynarodowej firmie, a także wszystkie oszczędności, które źle ulokowała. Kiedy nie miała innego wyjścia, zatrudniła się w supermarkecie przy polecaniu wędlin. Na jej szczęście wkrótce wyszła za mąż za milionera, dzięki czemu skończyły się jej problemy finansowe. Obecnie z powodzeniem zarządza biznesem zmarłego małżonka.

Jakie zawirowania zawodowe czekają na dziewczyny w przyszłości? Czym jeszcze zaskoczą widzów i same siebie?

Oglądaj w IPLA.TV: „Przyjaciółki” - sezon 13

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

 

Oficjalny profil serialu „Przyjaciółki” na Instagramie - @przyjaciolkipolsat

Zobacz także: 
„Przyjaciółki”: Kwiaty, szampan i… miss mokrego podkoszulka!
„Przyjaciółki”: 150 odcinków w pogoni za idealnym facetem
Jak zmieniały się przez lata Patrycja, Inga, Anka i Zuza?
Czy „Przyjaciółki” to serial dla… prawdziwych mężczyzn?
Joanna Liszowska i Elżbieta Jarosik na ekranie i na scenie
„Przyjaciółki”: Kim jest wybranka serca Pawła?
Inga na randce z Maksem. Będą mieli „układ dla seksu”?
Anita Sokołowska: Zawsze warto pomagać innym

Komentarze
© Polsat 2020