2019-06-17

Joanna Liszowska piosenkarką? Oto jej pierwszy singiel!

0

Aktorka zadebiutowała w nowej roli. Czy „Into U” stanie się przebojem? Joanna Liszowska udowodniła, że ma talent wokalny, uczestnicząc w takich programach jak „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oraz „Jak oni śpiewają”. Teraz zdecydowała się na nowy autorski projekt muzyczny. Czy efekt przypadnie do gustu jej fanom oraz widzom serialu „Przyjaciółki”, w którym wciela się w Patrycję?

- Marzenia można odkładać na później, ale jeśli są ważne, to należy w końcu wziąć ich realizację w swoje ręce. Same się nie spełnią - napisała Joanna Liszowska w tajemniczej zapowiedzi na Instagramie. O co chodziło? O premierę jej najnowszego singla zatytułowanego „Into U”.

 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

17 June 2019 ...something is coming... #make #my #dreams #come #true #woman #power #passion #love #emotions #follow #this #summer #I

Post udostępniony przez joanna liszowska-serneke (@joannaliszowskaofficial)

Za muzykę i słowa do piosenki odpowiadają zagraniczni artyści: Dimitri Stassos & Thomas Karlsson. Natomiast Joanna Liszowska jest współautorką scenariusza do klipu. Teledysk jest bardzo zmysłowy i dynamiczny.

- Muzyka zawsze była moją miłością - napisała na Instagramie. - Daję jej całe moje serce, wrażliwość i energię... - dodała.

Czy „Into U” ma szansę zostać hitem lata 2019? Czekacie na kolejne utwory Joanny Liszowskiej? W jakim repertuarze sprawdziłaby się waszym zdaniem najlepiej?

Oficjalny profil serialu „Przyjaciółki” na Instagramie - @przyjaciolkipolsat

Zobacz także: 
„Przyjaciółki” się nie nudzą. Co ciekawego robią latem?
„Przyjaciółki”: Gdzie przez lata pracowały bohaterki serialu?
„Przyjaciółki”: 150 odcinków w pogoni za idealnym facetem
Jak zmieniały się przez lata Patrycja, Inga, Anka i Zuza?
Czy „Przyjaciółki” to serial dla… prawdziwych mężczyzn?

Komentarze
© Polsat 2020