2019-06-05

„Pierwsza miłość”: Katastrofa budowlana i korupcja w finale

0

Dramatyczne zdarzenia w ostatnim odcinku sezonu. Co wydarzy się jesienią? Zagrożenie dla życia i zdrowia pracowników to zaledwie początek problemów. Trzeba ich jeszcze przekonać, żeby nie donieśli o tym mediom i wymiarowi sprawiedliwości, ponieważ mogłoby to pokrzyżować plany inwestycyjne…

Na placu budowy firmy Karola Wekslera robotnicy pracują w miejscu silnie skażonym substancjami chemicznymi. Kiedy prawda wychodzi na jaw, zaczynają skarżyć się ratownikom medycznym na pieczenie w oczach. W szpitalu jeden z robotników traci wzrok.

Sabina i Artur na prośbę Wekslera starają się zatuszować sprawę, aby tragiczne wydarzenia nie stały się tematem publikacji w mediach. Oferują pracownikom szpitala i poszkodowanemu pieniądze w zamian za milczenie. Karol ma nadzieję, że dzięki temu ukryje przed przyszłym inwestorem oraz nabywcami nieruchomości faktyczny stan zanieczyszczeń chemicznych na posesji.

Dodatkowo Weksler, na prośbę innego inwestora, postanawia zaangażować Kalinę do negocjacji z kolejną firmą. Niczego nieświadoma dziewczyna zgadza się na nagły awans i pomoc w biznesie. Czy tak brudna sprawa może się skończyć happy endem?

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Pierwsza miłość”: Artur rusza na pomoc. Z sukcesem!
„Pierwsza miłość”: Jagoda ujawnia prawdę o dziecku!
Daniel Olbrychski w serialu „Pierwsza miłość”
„Pierwsza miłość”. Kim naprawdę jest prawnik Łukasz?
Spełnili swoje marzenie dzięki serialowi „Pierwsza miłość”
„Pierwsza miłość”: Piotr Ligienza w serialu. Co to za postać?
„Pierwsza miłość”: Kim jest tajemniczy znachor Kazimierz?
„Pierwsza miłość”: Czy Artur jest seksoholikiem?
Wiktoria Gąsiewska w serialu „Pierwsza miłość”. Kogo gra?
„Pierwsza miłość”: Jan Wieczorkowski nową postacią

Komentarze
© Polsat 2020