2019-03-29

„Pierwsza miłość”: Jan Wieczorkowski nową postacią

0

W kogo wciela się znany aktor? Czy podbije serca bohaterek serialu? Z pewnością tak! I nic w tym dziwnego - przystojny mężczyzna, który wie, czego chce od życia, pojawi się niespodziewanie przy jednej z kobiet. Kto wpadnie mu w oko? Czy jego uczucia będą odwzajemnione?

Jan Wieczorkowski znany jest widzom Telewizji POLSAT z wielu produkcji, m.in: „Fala Zbrodni”, „Szpilki na Giewoncie” czy „Hotel 52”. Tym razem zobaczymy go w serialu „Pierwsza miłość”. Wcieli się w 43-letniego ułożonego adwokata, twardo stąpającego po ziemi. Jest zabawny, szarmancki i bardzo inteligentny. Dzięki temu w jego bliskim otoczeniu jest wiele kobiet, które są nim bardzo zainteresowane.

Jego przeszłość nie jest jednak idealna. Okazuje się, że Łukasz przejął nazwisko po matce, a później zaczął się interesować biznesami ojca. W ten sposób, jako młody adwokat, został obrońcą... bandytów.

Bohaterka grana przez Ewę Jakubowicz od razu będzie zauroczona Łukaszem, ale też przekonana, że mężczyzna nic do niej nie czuje. To jednak nieprawda. Adwokat zakocha się po uszy w Melce i razem będą tworzyć niezwykły duet: ona - wsadza bandytów do więzienia, a on ich broni.

Czy taka relacja ma szanse przetrwać? Czy Melka się wycofa, gdy pozna prawdę o Łukaszu?

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Pierwsza miłość”: Tajemnicza śmierć byłych kochanków
„Pierwsza miłość”: Emilka walczy o życie po pożarze!
„Pierwsza miłość”: Czy Piotrkowi uda się uwieść Melkę?
„Pierwsza miłość”: Marysia ma sobowtóra! Co z tego wyniknie?

Komentarze
© Polsat 2020