2019-05-08

„Pierwsza miłość”. Kim naprawdę jest prawnik Łukasz?

0

Jan Wieczorkowski w obsadzie serialu. Co łączy jego postać z Melką? Grany przez doświadczonego aktora adwokat Łukasz Mangus jest uroczy, męski i zabawny. To typ silnego faceta po czterdziestce, który zawsze dostaje to, czego chce. Jak wpłynie na bohaterów serialu „Pierwsza miłość”?

Łukasz jest synem gangstera Wodnika, czyli Olgierda Gwiazdy. Początkowo był silnie związany z matką, po której przejął nazwisko. Mimo pragnienia ojca, aby nie integrował się z półświatkiem, z czasem młodego adwokata zaczęło ciągnąć do jego biznesów. I tak stał się obrońcą przestępców, w tym Hiszpana.

Gdy Melka spotyka prawnika, ten próbuje ją szantażować i namawia do wyłączenia się ze sprawy. Dziewczyna jest przekonana, że ma mocne dowody na gangstera. Decyzją sądu Hiszpan będzie mógł jednak odpowiadać z wolnej stopy. Okazuje się, że wszystkie porwane dziewczyny zostały zastraszone i odwołały swoje zeznania. Łukasz skutecznie realizuje swój plan, co jeszcze bardziej denerwuje młodą policjantkę. Jego zachowanie sprawia, że Melka zaczyna wątpić w sens pracy w policji...

Jak rozwinie się znajomość Melki i Łukasza? Co z tego wyniknie?

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Spełnili swoje marzenie dzięki serialowi „Pierwsza miłość”
„Pierwsza miłość”: Piotr Ligienza w serialu. Co to za postać?
„Pierwsza miłość”: Kim jest tajemniczy znachor Kazimierz?
„Pierwsza miłość”: Czy Artur jest seksoholikiem?
Wiktoria Gąsiewska w serialu „Pierwsza miłość”. Kogo gra?
„Pierwsza miłość”: Kinga dowiaduje się o romansie
„Pierwsza miłość”: Jan Wieczorkowski nową postacią

Komentarze
© Polsat 2020