2019-04-30

Spełnili swoje marzenie dzięki serialowi „Pierwsza miłość”

0

Niezwykła sesja przedślubna! Fani produkcji dobrze kojarzą te miejsca. Ilona i Łukasz to para, którą w przyszłym roku czeka huczne wesele. Będą to dla nich szczególne chwile, tym bardziej że jedno z marzeń o wyjątkowej sesji zdjęciowej udało im się zrealizować na planie swojego ulubionego serialu. Oto prawdziwa „Pierwsza miłość”!

- Nasz fotograf zaproponował, aby sesja narzeczeńska była w miejscu nam bliskim. Myślałam nad tym bardzo długo i nie potrafiłam znaleźć nic racjonalnego, co by do nas pasowało - opowiada Ilona. - Pewnego dnia, w okolicach godziny osiemnastej, stało się jasne, że rzeczą, która nas łączy od dawna, jest właśnie „Pierwsza miłość” - dodaje.

Zakochani oglądają serial od około dziesięciu lat, a wspólnie od siedmiu, czyli od samego początku, kiedy są razem. - Nawet nasze największe kłótnie nie zaburzyły nam tego naszego małego rytuału - podkreśla Ilona.

Mail z zapytaniem o sesję nie umknął uwadze produkcji. Było w nim wiele szczerości oraz pięknej i romantycznej historii. Po kilku tygodniach oboje zjawili się we Wrocławiu, żeby wśród kamer i serialowego otoczenia, poczuć się jak ich ulubieni bohaterowie.

Przyszłej Młodej Parze życzymy szczęścia i miłości!

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Pierwsza miłość”: Piotr Ligienza w serialu. Co to za postać?
„Pierwsza miłość”: Kim jest tajemniczy znachor Kazimierz?
„Pierwsza miłość”: Czy Artur jest seksoholikiem?
Wiktoria Gąsiewska w serialu „Pierwsza miłość”. Kogo gra?
„Pierwsza miłość”: Kinga dowiaduje się o romansie
„Pierwsza miłość”: Dominika udaje Marysię i... chce rozwodu!
„Pierwsza miłość”: Jedyne wyjście to morderstwo?
„Pierwsza miłość”: Dramatyczna diagnoza! Anna ma guza mózgu
„Pierwsza miłość”: Jan Wieczorkowski nową postacią

Komentarze
© Polsat 2020