2019-04-19

„Pierwsza miłość”: Kim jest tajemniczy znachor Kazimierz?

0

Pojawia się w Wadlewie w sposób nieoczekiwany i niezaproszony. Dość szybko okazuje się, że jest osobą niezwykłą, dla niektórych prawie świętą. W jaki sposób zyskał uznanie? Skąd pochodzi jego energia i jak duży będzie mieć wpływ na bohaterów serialu „Pierwsza miłość”?

Kazimierz to były biznesmen, który zmienił swoje życie o 180 stopni. Po długiej chorobie i śmierci żony doszedł do wniosku, że to, co dotychczas robił, służyło jedynie gromadzeniu dóbr materialnych. Gdy odeszła najbliższa mu osoba, przewartościował swój świat.

Wyzbył się wszystkiego, co miał, ale zyskał coś nowego. Jak twierdzi, po tym, kiedy otworzył się na nowe zjawiska, odkrył, że jest przekaźnikiem dobrej energii. Jego zdolności pozwoliły mu uzdrowić kolejne osoby.

Mężczyzna nie przypisuje sobie szczególnych zdolności, ale twierdzi, że energia, która leczy, jest wszędzie wokół nas. To my, otumanieni przez współczesną cywilizację zapomnieliśmy jak z niej korzystać.

Tajemniczy Kazimierz pomaga kolejnym osobom z Wadlewa wyjść z mniej lub bardziej poważnych schorzeń i szybko zyskuje reputację znachora.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Pierwsza miłość”: Czy Artur jest seksoholikiem?
Wiktoria Gąsiewska w serialu „Pierwsza miłość”. Kogo gra?
„Pierwsza miłość”: Kinga dowiaduje się o romansie
„Pierwsza miłość”: Dominika udaje Marysię i... chce rozwodu!
„Pierwsza miłość”: Jedyne wyjście to morderstwo?
„Pierwsza miłość”: Dramatyczna diagnoza! Anna ma guza mózgu
„Pierwsza miłość”: Jan Wieczorkowski nową postacią

Komentarze
© Polsat 2020