2019-05-16

Paulina Sykut-Jeżyna: Takich emocji jeszcze nie było!

0

„Dancing with the Stars” rozgrzewa publiczność przed telewizorami. Opowiada o tym sama prowadząca, która w rozmowie z POLSAT.PL oraz IPLA.TV zaznacza, że ostatnie odcinki show zawsze generują największe emocje zarówno u widzów, jak i uczestników. Czy Paulina Sykut-Jeżyna tęskni za programem, gdy kończą się nagrania kolejnych sezonów?

Polsat rozgrzewa swoich widzów w myśl zasady „Włącz emocje!”. Wszystko za sprawą najlepszych show, do których niewątpliwie zalicza się taneczne widowisko „Taniec z Gwiazdami”. Publiczność uwielbia wielkie finały tego programu, bo właśnie wtedy dowiadujemy się, kogo najbardziej pokochali widzowie i na kogo oddali najwięcej głosów.

Prezenterka Paulina Sykut-Jeżyna od lat towarzyszy uczestnikom w walce o Kryształową Kulę i doskonale wie, co przeżywają gwiazdy - zwłaszcza na ostatniej prostej. - Emocje przed finałem są bardzo duże, szczególnie dla tych, którzy dotarli do półfinału i finału - opowiada prowadząca. - Ta ostatnia rozgrywka odbywa się zawsze pod największym napięciem - mówi. Zaznacza jednak, że zawodnicy w dużej mierze traktują „Taniec z Gwiazdami” jako świetny czas dla samych siebie. - Patrząc przez pryzmat wielu lat, jestem pewna, że dla uczestników jest to niesamowita przygoda i pozytywny ładunek na resztę życia - opowiada z uśmiechem prezenterka.

Paulina Sykut-Jeżyna zaznacza też, że jej zdaniem dziewiąta edycja jest wyjątkowa pod względem emocjonalnym. - Ta edycja była bardzo emocjonująca, pełna wzruszeń. Wydaje mi się, że uczestnicy byli ze sobą blisko - stwierdza i dodaje, że jak zwykle po każdym sezonie tęskni za programem. - Te emocje naprawdę wiążą nas ze sobą, bo są takie „nasze”. I nie do końca zrozumie je ktoś, kogo tam nie było - zdradza prowadząca „Dancing with the Stars”. - To, co wspólnie przeżywamy, jest dla nas naprawdę istotne - kwituje z uśmiechem.

Oglądaj w IPLA.TV: Paulina Sykut-Jeżyna o ostatnich odcinkach „Tańca z Gwiazdami”

Oglądaj w IPLA.TV: „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” - sezon 9, odcinek 11

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Paulina Sykut-Jeżyna zatańczy w „Tańcu z Gwiazdami”?
Dla kogo Kryształowa Kula? Oto finaliści „Tańca z Gwiazdami”!
Zabrakło tak niewiele, żeby awansowali do wielkiego finału
„Taniec z Gwiazdami”: Nie ma dla nich miejsca w półfinale
Oni odpadli w filmowym odcinku „Tańca z Gwiazdami”
Im już dziękujemy! W „Tańcu z Gwiazdami” zostało pięć par
To ich ostatni odcinek „Tańca z Gwiazdami”. Pełen wspomnień!
„Taniec z Gwiazdami”: Bajkowe pożegnanie z kolejną parą
Usłyszeli „arrivederci” i odpadli z „Tańca z Gwiazdami”
Dla nich to koniec przygody z „Tańcem z Gwiazdami”
„Taniec z Gwiazdami” już bez dwóch pierwszych gwiazd

Komentarze
© Polsat 2020