2019-05-10

Zabrakło tak niewiele, żeby awansowali do wielkiego finału

0

Na tę parę nie będzie można głosować w decydującym odcinku „Tańca z Gwiazdami”. Liczyli się niemal do samego końca dziewiątej edycji show, ale widzowie Polsatu przesądzili o ich dalszym losie. W półfinale, na ostatniej prostej, stracili szansę na Kryształową Kulę i główną nagrodę. Mają czego żałować, ale ktoś zawsze musi być trzeci... Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak - dziękujemy!

Tygodnie ciężkiej pracy na treningach, wielki wysiłek, zaangażowanie i determinacja doprowadziły ich bardzo daleko. Ten program, co wielokrotnie podkreślają wszystkie gwiazdy, nie tylko wpływa, ale wręcz zmienia ich życie, zostawia trwały pozytywny ślad i daje niezapomniane doświadczenia. Udział w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” to nie tylko nauka tanecznych kroków i popisy przed publicznością oraz jury, ale również wiele wspomnień, przyjaźni i jeszcze większy szacunek do świata telewizji. Na żywo!

Trzecie miejsce na kilkanaście startujących par, to z pewnością duży sukces. Grono tych, którzy je zajęli, jest bardzo zacne. Wiosną 2018 roku był to Popek i Janja Lesar, a rok wcześniej Marcin Korcz i Wiktoria Omyła. Prawdziwym mistrzem brązowych medali jest Jan Kliment, z którym wytańczyły ten wynik Misheel Jargalsaikhan (jesień 2016), Julia Wróblewska (wiosna 2016) oraz Cleo (jesień 2015), a teraz zrównał się z nim Rafał Maserak. Jego partnerkami były wtedy Julia Pogrebińska (wiosna 2015) i Marcelina Zawadzka (jesień 2014). W pierwszej edycji w Polsacie do trzeciej pozycji doszli Dawid Kwiatkowski i Janja Lesar.

Na kogo w decydującym odcinku przejdą głosy ich fanów? Kto teraz jest bliżej triumfu?

Oglądaj w IPLA.TV: „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” - sezon 9, odcinek 10

Finał Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 17 maja w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
„Taniec z Gwiazdami”: Nie ma dla nich miejsca w półfinale
Oni odpadli w filmowym odcinku „Tańca z Gwiazdami”
Im już dziękujemy! W „Tańcu z Gwiazdami” zostało pięć par
To ich ostatni odcinek „Tańca z Gwiazdami”. Pełen wspomnień!
„Taniec z Gwiazdami”: Bajkowe pożegnanie z kolejną parą
Usłyszeli „arrivederci” i odpadli z „Tańca z Gwiazdami”
Dla nich to koniec przygody z „Tańcem z Gwiazdami”
„Taniec z Gwiazdami” już bez dwóch pierwszych gwiazd

Komentarze
© Polsat 2020