2019-04-25

„Przyjaciółki”: Anka znów na randce z Pawłem i… odlatuje!

0

Od kiedy się rozstali, coraz lepiej im się układa. Uczucie odżyje? Anka długo męczyła się z tym, co jej nie odpowiada, aż wreszcie zdecydowała się postawić na radykalne zmiany w swoim życiu. Rzuciła pracę, wyprowadziła się z domu i zaczęła się cieszyć z niezależności. Dzięki temu jej związek z Pawłem zyskał sporo świeżości, a jakby tego było mało - znalazła nową, ekscytującą pracę!

- Tak pomyślałem, że fajnie by było, gdybyśmy gdzieś razem poszli - proponuje Ance Paweł, który zrozumiał, że może ją stracić. Dlatego stara się zrobić wszystko, aby pokonać kryzys w ich związku. I nie zamierza z tym zwlekać. - Masz czas dziś wieczorem? - pyta od razu. Anka jest zaskoczona, ale godzi się na randkę z mężem. I jej zdumienie tylko rośnie, kiedy się okazuje, że tej decyzji absolutnie nie może żałować! Czym po tylu latach związku i wspólnego mieszkania zaskoczył ją Paweł?

 

I jak zareagowali byli współpracownicy Anki, kiedy zobaczyli ją w zupełnie nowej odsłonie? Bo jak się okazało - Ankę naprawdę stać na wszystko! Świetnie poradziła sobie na kursie i została przyjęta do pracy w charakterze stewardessy. Przed pierwszym lotem musiała jeszcze na chwilę udać się do kancelarii, w której pracowała, aby złożyć kilka podpisów, o których zapomniała. Pojechała tam w nowym służbowym uniformie i… zrobiła piorunujące wrażenie! Jak się z tym czuje? I jakie emocje wywołuje u niej nowa praca?

Oglądaj w IPLA.TV: „Przyjaciółki” - odcinek 155

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil serialu „Przyjaciółki” na Instagramie - @przyjaciolkipolsat

Zobacz także: 
Nieoczekiwany powrót Jaśka. Co dalej z nim i Zuzą?
„Przyjaciółki”: Anka na gigancie! Czy będzie chciała wrócić?
„Przyjaciółki”: Wiktor jest zawiedziony. Zostawi Patrycję? 
„Przyjaciółki”: Czy Dorota i Marcin będą mieli romans? 
Małgorzata Socha w śmigłowcu na dachu wieżowca Polsatu 
„Przyjaciółki”: Gdzie przez lata pracowały bohaterki serialu?
„Przyjaciółki”: Kwiaty, szampan i… miss mokrego podkoszulka!
„Przyjaciółki”: 150 odcinków w pogoni za idealnym facetem
Jak zmieniały się przez lata Patrycja, Inga, Anka i Zuza?
Czy „Przyjaciółki” to serial dla… prawdziwych mężczyzn?

Komentarze
© Polsat 2020