2019-04-17

Nieoczekiwany powrót Jaśka. Co dalej z nim i Zuzą?

0

Pojechał w podróż służbową z kochanką i... nagle wrócił do żony! Zuza była wyjątkowo podenerwowana tym wyjazdem, ponieważ już wie, że Jasiek zdradził ją z Darią. A teraz oboje mieli nocować w hotelu daleko od domu. Zaniepokojona nie mogła spać w nocy. Aż do nieoczekiwanego powrotu Jaśka!

Spotkanie z ważnym kontrahentem na Pomorzu brzmiało jak zwykły służbowy wyjazd. Ale nie dla Zuzy, która wiedziała, że jej mąż wybiera się tam z Darią. A to właśnie z nią się przespał, kiedy Zuza walczyła za granicą z nowotworem. Sama nie okazała się lepsza, ponieważ po pokonaniu choroby uległa pokusie i przespała się ze swoim wybawcą. Mimo to nie wiedziała, czy będzie potrafiła wybaczyć Jaśkowi zdradę.

Po dłuższym namyśle i sugestiach Stefy postanowiła o wszystkim zapomnieć, odciąć przeszłość kreską i budować związek od początku. Ale to okazało się trudniejsze niż sądziła, ponieważ Jasiek na co dzień widuje się z Darią w pracy. W dodatku ten wyjazd... Zuza nie mogła zmrużyć oka. Bez przerwy myślała o tym, co robi jej mąż. A on nagle pojawił się w domu, bo chciał być u jej boku! I to kosztem ważnego kontraktu, którego bez jego obecności nie udało się podpisać.

Bankierka była zbudowana takim zachowaniem męża. Kiedy już wydawało się jej, że obrała słuszną drogę, Jasiek postanowił przyznać się do zdrady. Czy Zuza będzie potrafiła mu wybaczyć? Czy przyzna mu się do swojego skoku w bok z przystojnym lekarzem?

Oglądaj w IPLA.TV: „Przyjaciółki” - odcinek 154

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil serialu „Przyjaciółki” na Instagramie - @przyjaciolkipolsat

Zobacz także: 
„Przyjaciółki”: Anka na gigancie! Czy będzie chciała wrócić?
„Przyjaciółki”: Wiktor jest zawiedziony. Zostawi Patrycję? 
„Przyjaciółki”: Czy Dorota i Marcin będą mieli romans? 
Małgorzata Socha w śmigłowcu na dachu wieżowca Polsatu 
„Przyjaciółki”: Gdzie przez lata pracowały bohaterki serialu?
„Przyjaciółki”: Kwiaty, szampan i… miss mokrego podkoszulka!
„Przyjaciółki”: 150 odcinków w pogoni za idealnym facetem
Jak zmieniały się przez lata Patrycja, Inga, Anka i Zuza?
Czy „Przyjaciółki” to serial dla… prawdziwych mężczyzn?
„Przyjaciółki”: Kim jest wybranka serca Pawła?

Komentarze
© Polsat 2020