2019-04-03

Małgorzata Socha w śmigłowcu na dachu wieżowca Polsatu

0

Bohaterka serialu „Przyjaciółki” leci do poszkodowanej córki helikopterem! Dziewczynka uległa wypadkowi. Co się wydarzyło? Aby jak najszybciej do niej dotrzeć, Inga skorzysta z pomocy Maksa i lotniczego pogotowia ratunkowego. Taka scena mogła powstać tylko na dachu kultowego wieżowca Polsatu.

Hania (Pola Figurska) wyjechała z Andrzejem (Adam Adamonis) do Zakopanego. Tam wybrali się wspólnie na kurs wspinaczki skalnej. Niestety, dla Hani okazało się to brzemienne w skutkach. Dziewczynka spadła ze skałki i została przetransportowana do szpitala.

Po telefonie od Andrzeja przerażona Inga postanawia natychmiast do niej pojechać. W drodze na dworzec kolejowy spotka Maksa (Mateusz Janicki). Czy kochanek pomoże zrozpaczonej kobiecie dotrzeć do Zakopanego? Okazuje się, że mężczyzna ma siatkę znajomości i niemałe możliwości!

- Hania, moja córka, spadła ze skałki! Ojciec zabrał ją do Zakopanego i zachciało się im wspinaczki. Nie wiem, chyba ma wstrząśnienie mózgu - wyznaje przejęta Inga.
- Spokojnie. Czyli musisz jak najszybciej dostać się do Zakopanego, tak? Coś wymyślimy - uspokaja kobietę Maks, który załatwia transport i… zabiera kobietę na lądowisko dla śmigłowców. - Za godzinę, półtorej będziesz w Zakopanem - mówi.

Dzięki jego pomocy Inga leci do córki helikopterem, razem z ekipą lekarzy pogotowia ratunkowego. Jak on to zrobił? Czy Inga będzie potrafiła mu się odwdzięczyć?

Oglądaj w IPLA.TV: „Przyjaciółki” - odcinek 152

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil serialu „Przyjaciółki” na Instagramie - @przyjaciolkipolsat

Zobacz także: 
„Przyjaciółki”: Gdzie przez lata pracowały bohaterki serialu?
„Przyjaciółki”: Kwiaty, szampan i… miss mokrego podkoszulka!
„Przyjaciółki”: 150 odcinków w pogoni za idealnym facetem
Jak zmieniały się przez lata Patrycja, Inga, Anka i Zuza?
Czy „Przyjaciółki” to serial dla… prawdziwych mężczyzn?
Joanna Liszowska i Elżbieta Jarosik na ekranie i na scenie
„Przyjaciółki”: Kim jest wybranka serca Pawła?
Inga na randce z Maksem. Będą mieli „układ dla seksu”?
Anita Sokołowska: Zawsze warto pomagać innym

Komentarze
© Polsat 2020