2019-04-21

Co jurorzy „Śpiewajmy razem” robią w święta?

0

Sędziowie muzycznego show ujawnili swoje plany na Wielki Tydzień. Joanna Kurowska, Tomasz Lubert i Joanna Kozak opowiadają o tym, jak spędzają Wielkanoc. Okazuje się, że nie zawsze jest to śniadanie przy rodzinnym stole. W końcu święta to znakomita okazja, by pomóc potrzebującym lub wspólnie z najbliższymi zobaczyć kawałek świata.

Joanna Kurowska jest twarzą jednej z fundacji pomagających dzieciom z porażeniem mózgowym. W związku z tym wzięła udział w akcji charytatywnej. - Malowałam wraz z koleżankami artystkami świąteczne jajka, które następnie poszły na licytacje. Zebraliśmy całkiem sporą sumę - napisała aktorka na Instagramie, pokazując dumnie swoje dzieło. - Moje ekscentryczne jajko z piórami było zdecydowanie inne od reszty… Ale w sumie ja też jestem inna - dodała we wpisie.

 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Joanna Kurowska (@joannakurowska_official)

Tomek Lubert przyznał w rozmowie z POLSAT.PL, że Wielkanoc to dla niego ważne wydarzenie. - Wychowany jestem w tradycji chrześcijańskiej, dlatego też święta w większości spędzam rodzinnie przy stole - twierdzi muzyk. Przyznaje jedna, że bywają wyjątki od tej reguły. - Zdarza się, tak jak w tym roku, że spędzam je poza domem, w bardzo ciekawych miejscach. 

Jaki kierunek obrał Tomek z rodziną na tegoroczny Wielki Tydzień? - Celebrowałem już Wielkanoc na Wyspach Kanaryjskich, w Afryce, na Krecie - wymienia juror „All Together Now”. - W tym roku spędzę ją w samym centrum chrześcijaństwa, czyli w Watykanie. Bez względu na miejsce jest to jednak dla mnie zawsze wielkie duchowe przeżycie - podkreśla artysta.

Joanna Kozak z zespołu Farba ujawniła, że wiosną przede wszystkim pracuje. - Niestety, nie uda mi się ani upiec ciasta, ani pomalować jajek. Do soboty wieczorem będę pracować w Warszawie na planie zdjęciowym teledysku - wyjawiła wokalistka. Czy znajdzie jednak chwilę, by odpocząć i zrelaksować się w gronie najbliższych? - Do mojej rodzinnej Gdyni wracam zaraz po nagraniu wszystkich scen i mam nadzieję, że w niedzielę rano zasiądę do świątecznego śniadania z rodzicami, mężem i dziećmi. A po śniadaniu udamy się na pewno do kościoła, Później pewnie dzieci będą szukać zajączka - opowiada gwiazda, jednocześnie życząc wszystkim Wesołego Alleluja!

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez JOANNA KOZAK FARBA (@joannakozak_farba)

Finał Śpiewajmy razem. All Together Now w środę o godz. 20:30 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Znamy komplet finalistów programu „Śpiewajmy razem”!
„Śpiewajmy razem”: Najlepsze stylizacje Beaty Kozidrak
„Śpiewajmy razem”: Znów to się stało! Czwarty raz!
Paweł Jasionowski: Ten program to dobra zabawa i radość
„Śpiewajmy razem”: Wszyscy wstali po raz trzeci!
„Śpiewajmy razem”: Wskoczyła do finału jak górska kozica!
„Wejście smoka” wprost do finału show „Śpiewajmy razem” 
„Śpiewajmy razem”: To już druga „setka” w tej edycji!
„Śpiewajmy razem”: Setka jurorów wstała z krzeseł!
Jurorzy „Śpiewajmy razem” o nowej edycji show

Komentarze
© Polsat 2020