2019-04-16

„Śpiewajmy razem”: Najlepsze stylizacje Beaty Kozidrak

0

Artystka od lat zaskakuje, odważnie eksperymentując z modą. Wielbicie jej muzyki wiedzą o tym nie od dziś. A widzowie Polsatu mogli przekonać się o tym już wielokrotnie, oglądając program „All Together Now”. Oryginale stroje diwy zawsze przykuwają uwagę. Jak Beata Kozidrak prezentowała się w sześciu odcinkach muzycznego show Telewizji POLSAT „Śpiewajmy razem”? To trzeba zobaczyć!

Za wszystkie kreacje wokalistki w programie odpowiada Klaudia Gołębiowska. - Z Beatą współpracujemy od ponad roku. Jestem odpowiedzialna zarówno za stylizacje na scenę, sesje zdjęciowe, jak i do programów telewizyjnych. Innymi prawami rządzi się występ przed publicznością na żywo, a zupełnie innymi telewizja - tłumaczyła stylistka.

Czym się kierowała, współtworząc sceniczny wizerunek liderki Bajmu i jakie marki wybierała przygotowując stylizacje? - Zaprzyjaźnione marki i projektanci często tworzą kreacje specjalnie dla Beaty - twierdzi stylistka. - W stylizacjach wracam do ponadczasowej klasyki. Mocnym akcentem są zawsze buty: bardzo długie i wysokie szpilki. Dodatki do dwóch odcinków zamówiłyśmy z Amsterdamu i Anglii, a w finale Beata pojawi się w obłędnych szpilkach z najnowszej kolekcji Christiana Louboutina, które sprowadzamy specjalnie na tę okazję z USA - kontynuowała. - W każdym odcinku chciałyśmy opowiedzieć inną historię i pokazać Beatę z innej strony. Uwielbiamy bawić się modą i, co najważniejsze, bardzo dobrze nam się współpracuje. A to ułatwia pracę i daje wiele możliwości - zakończyła.

Jakie wrażenie robiła w swoich niezwykłych sytlizacjach Beata Kozidrak? Czym zachwyciła widzów oraz uczestników show?

Oglądaj w IPLA.TV: „Śpiewajmy razem. All Together Now” - sezon 2, odcinek 7

Śpiewajmy razem. All Together Now w środę o godz. 20:30 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Znamy komplet finalistów programu „Śpiewajmy razem”!
„Śpiewajmy razem”: Znów to się stało! Czwarty raz!
Paweł Jasionowski: Ten program to dobra zabawa i radość
„Śpiewajmy razem”: Wszyscy wstali po raz trzeci!
„Śpiewajmy razem”: Wskoczyła do finału jak górska kozica!
„Wejście smoka” wprost do finału show „Śpiewajmy razem” 
„Śpiewajmy razem”: To już druga „setka” w tej edycji!
„Śpiewajmy razem”: Setka jurorów wstała z krzeseł!
Jurorzy „Śpiewajmy razem” o nowej edycji show

Komentarze
© Polsat 2021