2019-03-27

„Świat według Kiepskich” - odcinek 544: Troll

0

Jolasia rozpoczyna karierę youtuberki, prowadząc vlog modowy. Pełna zapału przystępuje do realizacji swojego pomysłu, który okazuje się sukcesem. Niestety, wśród wielu fanów pojawia się również złośliwy troll. Dziewczyna nie potrafi znieść krytyki i popada we frustrację. Waldek wraz z rodziną postanawiają odszukać trolla i wymierzyć mu surową karę za dręczenie Pupci.

Początkująca vlogerka modowa odnosi nieoczekiwany sukces. Jej kanał coraz bardziej się rozkręca, pojawia się coraz więcej komentarzy. Wśród nich pojawia się taki, w którym niejaki Cabaj anonimowo obraża dziewczynę. Pisze, że ma krzywe zęby i odstające uszy. Jolasia bardzo to przeżywa i nie zwraca nawet uwagi na pozytywne wpisy.

Ferdek nie zamierza wspierać Pupci. Oświadcza Halince, że gdyby potrafił obsługiwać komputer, sam napisałby kilka nieprzyjemnych zdań. Kiepska jednak nalega, żeby pomóc synowej. Rozmowa o Jolasi doprowadza w końcu do kłótni między małżonkami.

Jolanta przełamuje się i nagrywa kolejny filmik, w którym mówi, że te wszystkie hejty wzięły się z zazdrości. Cabaj znów pisze negatywne komentarze. Dziewczyna przeżywa to niemiłosiernie. Ferdek nie rozumie, co się dzieje. Twierdzi, że takiego trolla trzeba złapać i zrobić z nim porządek. Cała rodzina postanawia zrobić wszystko, by go namierzyć. W znalezieniu anonimowego internauty zaczyna pomagać Kiepskim rodzina Paździochów...

Czy uda się złapać Cabaja i wymierzyć sprawiedliwość? Kto i dlaczego miał interes w tym, by krytykować początkującą vlogerkę? Jaka kara jest właściwa za nieprzychylne komentarze w internecie?

Oglądaj w IPLA.TV: „Świat według Kiepskich” - odcinek 544

Świat według Kiepskich w środę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Świat według Kiepskich” - odcinek 543: Poniżej pasa 
„Świat według Kiepskich” - odcinek 542: Nasz człowiek z Paragwaju 
„Świat według Kiepskich” - odcinek 541: Marian ma syna 
„Świat według Kiepskich” - odcinek 540: Paź królowej
„Świat według Kiepskich” - odcinek 539: Paco Rabaco

Komentarze