2018-11-21

„Świat według Kiepskich” - odcinek 540: Paź królowej

Jolasia postanowiła zostać władczynią. Zainspirował ją do tego program, który obejrzała w telewizji. Po tym pouczającym seansie uznała, że bycie królową to stan umysłu. Nowy pomysł na życie staje się modny rownież wśród innych kobiet z jej otoczenia.

Początkowo metamorfoza w królową nie wzbudza aprobaty bliskich. - Waldemar paziem mym jest - mówi Jolanta o mężu podczas rodzinnego posiłku w domu Kiepskich. Na pytanie, dlaczego uważa się za kogoś lepszego, odpowiada, że to skutek „boskiego pomazania, które nastąpiło z góry”. - To z nieróbstwa, ostateczne przewrócenie w dupie nastąpiło - kwituje postawę synowej Ferdek. - Wolę, żeby była królową niż nikim! - ripostuje Halina.

Już następnego dnia w kamienicy przy ul. Ćwiartki 3/4 wszystkie panie zaczynają się koronować. - Bardzo dużo kobiet się wreszcie przebudziło - stwierdza Paździochowa.

Jak zareagowali na to mężczyźni? Czy podporządkują się nowo koronowanym głowom? Najbardziej krnąbrny okazuje się prezes Kozłowski… A kulminacją rządów licznych królowych ma być publiczna egzekucja. Na kogo podniosą rękę? Czyje plecy zostaną wychłostane?

Oglądaj w IPLA.TV: „Świat według Kiepskich” - odcinek 540

Świat według Kiepskich w środę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Świat według Kiepskich” - odcinek 539: Paco Rabaco
„Świat według Kiepskich” - odcinek 538: Trudno powiedzieć
„Świat według Kiepskich” - odcinek 537: Boże skrawki
„Świat według Kiepskich” - odcinek 536: Kto pierwszy, ten lepszy
„Świat według Kiepskich” - odcinek 535: „Zmiana”