2018-10-31

„Świat według Kiepskich” - odcinek 537: Boże skrawki

Pozornie spokojny dzień na Osiedlu Kosmonautów we Wrocławiu przerywa nieoczekiwana wizyta prezesa Kozłowskiego. Uświadamia on mieszkańców, że wszelkie normy zanieczyszczeń środowiska naturalnego zostały przekroczone. Jak na te informacje zareagują Kiepscy?

Ferdek postanawia zaalarmować społeczeństwo i rozpoczyna akcję, która ma pomóc ustalić stopień i przyczyny szkodliwych dla zdrowia zanieczyszczeń. Specjalnym miernikiem sprawdza promieniowanie wszystkich osób oraz przedmiotów znajdujących się w mieszkaniu.

Podczas kontroli poziomu radioaktywności kolacji w mieszkaniu Haliny i Ferdynanda nieoczekiwanie zjawia się Gesslerowa. Ekscentryczna kobieta zaczyna sprawdzać czystość w lokum Kiepskich i weryfikować kulinarne umiejętności pani domu. Do jakich wniosków dojdzie? Czy udzieli Halince dobrych rad?

- Zęby na tym można połamać, ludzi można tym potruć - grzmi Gesslerowa po spożyciu tostów. - Znajdzie się pani w piekle razem ze swoimi tościkami - dodaje.

Halinka przeżywa załamanie nerwowe. - Niczego nie umiem porządnie zrobić - płacze. Czy Ferdynand wesprze żonę w chwili zwątpienia? Jak zakończy się wizyta kulinarnej celebrytki u państwa Kiepskich?

Oglądaj w IPLA.TV: „Świat według Kiepskich” - odcinek 537

Świat według Kiepskich w środę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Świat według Kiepskich” - odcinek 536: Kto pierwszy, ten lepszy
„Świat według Kiepskich” - odcinek 535: „Zmiana”
„Świat według Kiepskich” - odcinek 534: Grzmot
„Świat według Kiepskich” - odcinek 533: Ciuciubabka
„Świat według Kiepskich” - odcinek 532: Pacynka