2018-09-26

„Świat według Kiepskich” - odcinek 532: Pacynka

Ferdynand wraz z kompanem toczą dysputy o charakterze politycznym. Rozmowa zakrapiana jest piwem, którego obydwaj panowie sobie nie skąpią. Swoje potrzeby fizjologiczne załatwiają w miejscu publicznym, co nie umknęło uwadze kamer. Nagranie z oddającym mocz Kiepskim trafia do internetu…

- Wszędzie ludzie sikają - tłumaczy się początkowo Ferdek, ale Halina czuje się zażenowana całą sytuacją i obawia się o swoją publiczną reputację. Rozważa rozwód i nakazuje córce szukać „taniego adwokata”. - Widzieliśmy na internecie, jak tatuś dokazywał - rechocze Boczek podczas rozmowy z Mariolką.

Nagranie z sikającym Ferdkiem bije rekordy popularności. Oglądalność rośnie w zastraszającym tempie, a Kiepski zyskuje coraz więcej „followersów”. - Dużą pan karierę zrobił z dzwonkiem na wierzchu - stwierdza sklepowa podczas wizyty Kiepskiego.

Zaskakującą oglądalność i rozpoznawalność Ferdynanda postanawia wykorzystać prezes Kozłowski. Ma plan, aby spożytkować medialnie mieszkańca ul. Ćwiartki 3/4 do swoich celów politycznych. - W sieci zawrzało. Teraz mamy takie czasy, że wszystko jest polityczne! - mówi prezes. Jaki pomysł zaświtał w głowie Kozłowskiego? Czy Kiepski stanie się „pacynką” w jego rękach, a może obroni się przed próbami manipulacji?

Oglądaj w IPLA.TV: „Świat według Kiepskich” - odcinek 532

Świat według Kiepskich w środę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Świat według Kiepskich” - odcinek 531: Bankomat
„Świat według Kiepskich” - odcinek 530: Pies ogrodnika
„Świat według Kiepskich” - odcinek 529: Małżeństwo z rozsądku
„Świat według Kiepskich” - odcinek 528: Mężczyzna w kapeluszu
„Świat według Kiepskich” - odcinek 527: Kalafior