2018-09-05

„Świat według Kiepskich” - odcinek 529: Małżeństwo z rozsądku

Ferdek obawia się o przyszłość Marioli, która deklaruje, że chce pozostać osobą niezamężną. Kiepski senior uważa, że dzieje się tak, ponieważ nie poznała odpowiedniego mężczyzny. Ale kto, jeśli nie troskliwy tata, miały jej w tym pomóc?

Głowa rodziny zaczyna organizować swojej latorośli randki i roztacza przed nią wizję szczęśliwego małżeństwa. Z kim popularny lokator kamienicy przy ulicy Ćwiartki 3/4 zechce wyswatać krnąbrną dziewczynę? Okazuje się, że w roli zięcia widzi Mikołaja Kopernika - upartego adoratora córki.

W jaki sposób Kopernik przekonał do siebie Ferdka? Czy Mariolka zachce za męża mężczyznę rekomendowanego przez ojca? Na pewno nie będzie to łatwe. W końcu na początku będzie reagowała okrzykami: „Alfons nie ojciec!”. - Mnie chodzi o wartości małżeńskie - odpowie jej Kiepski.

Nie czekając na decyzję córki zacznie nawet organizować jej wesele. W imprezę zaangażowani będą wszyscy mieszkańcy kamienicy, łącznie z samym prezesem Kozłowskim. Takiej imprezy przy ulicy Ćwiartki 3/4 jeszcze nie było!

Oglądaj w IPLA.TV: „Świat według Kiepskich” - odcinek 529

Świat według Kiepskich w środę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Świat według Kiepskich” - odcinek 528: Mężczyzna w kapeluszu
„Świat według Kiepskich” - odcinek 527: Kalafior
„Świat według Kiepskich” - odcinek 526: Orinoko
„Świat według Kiepskich” - odcinek 525: Fachowiec
„Świat według Kiepskich” - odcinek 524: Arcyfakt